Výsledky vyhledávání

  1. Walter Němec

    5. úroveň CE

    Současný stav:V cechovní expedici jsou jen 4 obtížnosti,v cechu jsem měl hráče který měl expedici hotovou za max.4 dny Nápad:Mohli by jste přidat další úroveň expedice,dát do ní velice těžké střety a vyjednávání,klidně dát do střetu 3 armády.Zároveň přidat lepší odměny (případně více diamantů...
  2. Walter Němec

    Kdy se vymaže město ve světě?

    Dobrý den, mám takovou malou otázku, za jakou dobu neaktivity se vymaže město v herním světě? Myslím že jsem někde četl že po 30 dnech. Za každou odpověď předem děkuji.
  3. Walter Němec

    Soutěž globálního chatu

    Dobrý den, mohu se zeptat jak hrát SGCH,z návodu jsem nic nevyčetl. Za každou odpověď předem děkuji. Walter Němec
  4. Walter Němec

    Špatné počítání spokojenosti

    Svět:Cirgard Prohlížeč a verze:Google Chrome Verze 96.0.4664.45 Popis chyby:Špatně spočítaná spokojenost občanů Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje:Stále Detail chyby:2964 +7048 -------...
  5. Walter Němec

    Nová svatyně - svatyně války

    Svatyně války Obytná budova -v době bronzové 1 občan-v době železné 1 občan Ranný středověk-2 občané ob jednu dobu +1 občan Výroba- mincí stejně jako svatyně znalostí + při motivaci 1 vojenská jednotka ze současné éry Vojenský bonus - útok útočných jednotek v...
  6. Walter Němec

    totožné jednotky - čekání v bitvě

    Současný stav:Pokud bojujete se stejnými druhy jednotek, např. 4 lukostřelci a 4 vojáci, je poměrně zdlouhavé odklikávat každou jednotku zvlášť a navíc jsou pomíchané. Nápad:Navrhuji přidat tlačítko pro počkání všech stejných jednotek na jedno kolo. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:Ano
  7. Walter Němec

    Automatické bitvy-potvrzení

    Současný stav:Když se chci v bitvě vzdát a omylem kliknu na automatickou bitvu tak se bitva dokončí bez nějakého upozornění což často vede ke ztrátě všech jednotek. Nápad:Před tím než se bitva automaticky dokončí,bylo by vhodné zobrazit nějaké upozornění např.Chcete opravdu dokončit bitvu...
  8. Walter Němec

    Nesplnitelný úkol-ředitelův trik 5/5

    Svět:Cirgard Prohlížeč a verze:Mozilla firefox 93.0 Popis chyby:V halloweenské události mám za úkol prozkoumat provincii ale nemám jakou prozkoumat Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje:stále Detail chyby: Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru:Ano
  9. Walter Němec

    Výzva bez odměny

    Něco podobné ho jako od @DroneSpencer Začít na světě Cirgard pokud cirgard máte tak na světě Arvahal Nesmíte používat rozšíření a diamanty s výjmkou začátku Pokud se zapojíte tak pošlete datum kdy jste začali a za měsíc pošlete obrázek svého města.
  10. Walter Němec

    Střelec s dlouhým lukem

    Svět:Cirgard Prohlížeč a verze:Mozilla firefox 93.0 Popis chyby:Když střelcem s dlouhým lukem vystřelím ozve se zvuk jako kdyby umíral. Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje:Stále Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru:Ano ale je v archivu a není na ní odpovězeno
  11. Walter Němec

    Cech Volný obchod rád rozšíří své řady

    Kdo by jste chtěli do cechu napište -pošlu vám pozvánku
Nahoru