Výsledky vyhledávání

  1. Funkce hromadného výběru za diamanty

    Vsak ano hlidam ale i tak se mi uz nekolikrat stalo ze sem prehlidl a odkliknul. Toto by vse vyresilo. Proste mi prijde divne ze se funkce chova ruzne a to je si myslim nefer i kdyby se to kazdemu stalo jen jedinkrat. Obere lidi o dia
  2. Funkce hromadného výběru za diamanty

    Již několikrát se mi stalo, že zaplacením dia mi bylo vybrano par budov a cele město zůstalo nevybráno. Problém je v nastaveni funkce za případu, kdy je na liště 100a více bodů a dojde k tomu, ze se vyberou pouze nebodové budovy a ostatní zůstane nevybráno. Použití fuknce je tedy zcela zcestne...
  3. zoomovaní v mapě CB a CVC - webová verze

    Tim jen potvrzujes, ze by se i tobe hodilo zoomovani.. Jak plus tak minus. Ja potrebuju oddálit, zkousel sem jak pises zoomem prohlizece uz davno, ovsem u me se zmensenim mapy zmesi i popisy a to do necitelnych pismen, tak u me toto nepouzitelne. Ale diky za radu s rozlisenim, zkusim prenastavit...
  4. zoomovaní v mapě CB a CVC - webová verze

    Zdravim všechny, byl sem zarytý mobilní hráč a z důvodu nefunkčních CB bitev jsem zprovoznil PC a byl sem naprosto překvapen, že ve webové verzi nelze zmenšit mapu v CB a CVC, tak jak jsem byl zvyklý z mobilní veze. Mapa jak je moc zvětšená, tak je celá mapa absolutně nepřehledná a není vidět...
Nahoru