Výsledky vyhledávání

  1. Střídačka Fotbalového poháru 2023

    Už cca 10 dní mi z příhod nepřišel ani jeden míč, tedy ani jedna měna stávajícího eventu. Jsem jedinej nebo je to záměr a je to pro všechny stejné?!
  2. Diskuze o Letní Události 2023

    Jasně, že se to s blížícím se koncem všechno zhoršuje, místo toho, aby to bylo naopak. Najít dublony z příhod je spíš zázrak! Části klíče z denních výzev mají poměr 80% 1 část klíče, 20% 2 části klíče, a 3 části klíče 0%!!!!! Záměr je z toho myslím zcela jasný. Kalendář ani plný vylepšení...
  3. Diskuze o Letní Události 2023

    Jasně že Kalendář udělat nejde, protože určitě není náhoda ani to, že z denních výzev z 90-ti % dostávám 1 část klíče, i když ÚDAJNĚ je pravděpodobnost 50% pro 2 části, 35% pro 1 část a 15% pro 3 části. 3 části jsem za celou dobu dostal JEDNOU, dvě části DVAKRÁT, jinak pouze 1 část, teď už po...
  4. Sněhová diskuze o Zimě 2022

    jo a ještě jedna věc, ta byla taky "super". Když mi přišla z dárku odměna, že příští otevřená odměna se zdvojnásobí, tak jsem po ní otevřel náhodou klíč, tak jsem se zaradoval, že dostanu tedy dva (to je podle mne dvojnásobek, tak nás to učili ve škole), ale k mému překvapení jsem dostal jednu...
  5. Sněhová diskuze o Zimě 2022

    "Zimní událost" je, bohužel, to nejhorší, co ve hře je, to je můj názor. Nevidím na ní vůbec nic výhodného a už absolutně nic, co by mělo nějak hráče potěšit či odměnit, když se odehrává v období Vánoc! Vezmu to postupně: 1/ Soby - tedy "dary" od elfů jsou jen za diamanty, ale když se podívám...
  6. Zimní diskuze

    Jo jo, kalendář jsem vzdal hned první den! To bylo první zklamání! Pak přišli další a to je míchání dárků, to už vůbec nechápu, jako bych těch 18 na den nestačilo! No a vrchol přišel dnes. Protože jsem sbírání klíčů na kalendář vzdal hned, tak si pár dní hromadím hvězdy, abych otvíral aspoň 8 až...
  7. Zimní diskuze

    Teď už samozřejmě mám, ale musel jsem čekat. To jsem pochopil, ale to mu mám kvůli tomu psát zprávu? A jak on si ověří, že jsem daroval potřebné množství zboží cechu? Proč tam je odkaz na darování zboží, ale žádný na kontaktování vůdce cechu, když je obojí požadováno? Navíc teda vůbec nechápu...
  8. Zimní diskuze

    A kolik máš tedy nashromážděných surovin a kolik myslíš, že je potřeba? Jinak ze své zkušenosti moc nevěřím, že se dá s 8 jednotkami z jakékoliv éry, porazit 14 jednotek z éry o 2 úrovně výš, navíc bez posílení útoku. Ten fígl by mne zajímal.
  9. Zimní diskuze

    A to Tě baví? Posun nula? Přece musí být vidět nějaký progres ve hře, jinak nedává smysl.
  10. Zimní diskuze

    Dobré rady, díky. Ale Alcatraz ještě nemám a i kdyby, dává 4 jednotky z náhodné budovy ve městě, co vím, tak bych stejně musel čekat na postavení vojenské budovy, tedy 12,5 hodiny. O možnosti získání jednotek z Expedice samozřejmě taky vím, ale měl jsem v té době už jen 2 možnosti je získat...
  11. Zimní diskuze

    Nemyslím si, že bych postupoval nějak extra rychle, ne? Nebo bych po půl roce měl být ještě v době bronzový? Nejedu při postupu nadoraz v mincích a zásobách, mám rád rezervu, to je snad, jak jsem psal výše, vidět ( nebo 3 mil. je málo?). A ty mám tak v průměru pořád, dokud teda nepřijde nějaký...
  12. Zimní diskuze

    Jo jo, jsem celkem nováček, hraju asi od června, začal jsem někdy tak měsíc před Divočinou??? Jsem Koloniální době, mám 3,2 mil. zásob, 2,7 mil. mincí a 7 velkolepých budov (nejvýš na úrovni 7). Takže Zimní "událost" jsem ještě neměl tu čest hrát. A asi si ji teda i příště odpustím. Nevím kde...
  13. Zimní diskuze

    A kolik denních odměn mám asi šanci získat, když jde reálně udělat tak dva úkoly za den a za každý splněný získám 1 sirku? Na získání té velké odměny potřebuju minimálně 7 sirek (když budu mít štěstí a každá sirka mi rozsvítí 3 domy, což nevěřím!), tak kolik budu mít těch "ohromných" odměn za...
  14. Zimní diskuze

    V tom případě ale celá událost ztrácí smysl, ne? Proč bych měl dávat 180000 mincí, abych získal 40000?! To je opravdu "skvělý" obchod! Jestli je taková každá zimní událost, tak to je opravdu skvělá vánoční záležitost pro všechny věrné hráče, to se teda divím, že ještě hrajou. Horší je, že se to...
  15. Zimní diskuze

    Zimní "událost"? Absolutní zklamání!!! Nic pro normální dlouhodobé poctivé hráče. Odměnu nelze vyhrát, jen si ji koupit! Úkoly za 5 hvězd (za což si neotevřete ani jeden dárek!) jsou na 8 a více hodin! Za den nelze splnit víc jak 3 úkoly, pokud nebudete platit! Ale platíte vlastně i tak, protože...
Nahoru