Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze k Letní události 2022

    Do teď jsem si z každé události odnesl zamčenou truhlu, která se odemkla v den další události a ve které bylo jedno vylepšení. Tentokrát jsem nic takového nedostal. Jste na tom stejně ?
  2. Dobrodružná diskuze o Společenství

    Už se těším :)
  3. Tisková konference k Fotbalovému poháru 2022

    Kde se dají získat ty cesty a aleje k mlýnu ?
  4. Antická diskuze k Archeologii 2022

    Mžná. FoE hraju od Prosince, takže každá událost je pro mne nová.
  5. Kalkulačka

    Ahoj, mám na vás dotaz, jestli neexistuje nějaká online kalkulačka pro budovy, dílny, továrny a kulturní budovy. Tak jak postupuji, neustále řeším, jakou budovu stavět, která je výhodnější (velikost budovy vs výnos) apod. Na to by se hodila nějaká online kalkulačka. Samozřejmě není problém...
  6. Antická diskuze k Archeologii 2022

    Díky za tuto událost. Zprvu to tak nevypadalo, ale nakonec jsem si to docela užil.
  7. Doporučení serveru

    Na něco jsem se nedávno ptal i já. A jak to dopadlo se můžeš podívat tady: https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/aktivita-hráčů.14521/#post-118519
  8. Antická diskuze k Archeologii 2022

    Jen pro jistotu (abych se pak nedivil): když otevřu všechny okénka kalendáře a získám odměnu, tak dostanu vše co je v té truhle ? tedy zboží, body, portrét a 2x výběrovou sadu svatyně ? Nebo dostanu jen jednu z odměn, které v té truhle jsou ? Díky za upřesnění.
  9. Antická diskuze k Archeologii 2022

    Chápu správně, že pokud je světlá písková dlaždice (tu na kterou mohu použít štětec) prázdná (neprosvítá žádný předmět) je zbytečné štětec na dlaždici použít, protože pod pískem určitě nic nebude ?
  10. Antická diskuze k Archeologii 2022

    Líbí se vám : ne Budete ji stavět: ne P.S: Máte někdo tip na nějakou zajímavou hru ? Jednu nezajímavou teď přestávám hrát a hledám co hrát místo ní.
  11. Diskuze k funkci Forge Plus

    Já nevím, jak to slušně popsat. Snad jen "Málo muziky za hodně peněz". Na druhou stranu vám chci strašně moc poděkovat. Děláte všechno proto, abych za hru neutrácel reálné peníze. Kdyby jste totiž přišili s nějakou slušnou nabídkou, tak bych se nejspíš neudržel a šáhnul pro kartu a utrácel...
  12. Diskuze k 10. výročí FoE

    Pokud postavím dvě královny vedle sebe, dostanu dodatečný bonus, nebo musí stát vedle sebe dvě různé budovy ze sady velkých panovníků ? Díky za odpověď. Během události jsem získal několik královen, ale na krále jsem štěstí bohužel neměl.
  13. Diskuze k 10. výročí FoE

    Tak tohle by mne taky zajímalo :D. Mám naprosto stejnou zkušenost a v inventáři 3 královny.
  14. Diskuze k 10. výročí FoE

    Jak se říká : "Nenadchne, ale ani neurazí" . Zřejmě pro autory a majitele není tato hra také kdo ví co, když jsou oslavy 10ti let takové, jaké jsou. Pro mne je to takové zrcadlo, ve kterém vidíš, jak si hra stojí u toho, kdo ji vlastní. Je to běžná oslava. Díky za ní. Rád se budu účastnit.
  15. Diskuze k 1.226

    Čas od času nějaké dia koupím. Pokud se mi hra líbí (a tato zatím ano), tak mi připadá správné přispět na její vývoj. Pokud by foe+ by za tuto cenu nebylo za měsíc, ale za rok, už bych nákup zvažoval.
  16. Diskuze k 1.226

    Foe+ jsem viděl u kamaráda. Až do teď jsem si myslel, že jde o špatný vtip. Ale jak to tu teď čtu, je to myšleno opravdu vážně. Docela by mne zajímalo, kdo bude ochoten utratit 1300 kč měsíčně za naprosté nic. Pokud hraji pravidelně, je mi větší uložiště bodů k ničemu, vybírat dokončenou...
  17. Debata ke dni sv. Patrika 2022

    Tato rada se objevila zde na fóru v tomto vlákně hned na začátku události. Já se jí řídil a žádný problém jsem neměl.
  18. Debata ke dni sv. Patrika 2022

    Zde mám zaškrnuté všechny možnosti už od chvíle, co jsem se do hry registroval a stejně mi žádný email nepřišel. Z domén forgeofempires.com jsem dostal jen jeden email a o to žádost o potvrzení emailové adresy v rámci registrace.
  19. Debata ke dni sv. Patrika 2022

    500 z mailu ? z jakého ?to mi nějak uniklo
  20. Debata ke dni sv. Patrika 2022

    Já udělal 4 města a na konci každého otevřít 6 truhel, abych získal hlavní cenu. Jedno rozšíření jsem měl z předchozí události. Z úkolů , denních přihlášení a příhod jsem dostal dost zlata, abych v každém městě splnil všechny úkoly a otevřel 6 truhel. Dnes zbývá 6 dní do konce události a mne...
Nahoru