Výsledky vyhledávání

  1. Kalkulačka

    Ahoj, mám na vás dotaz, jestli neexistuje nějaká online kalkulačka pro budovy, dílny, továrny a kulturní budovy. Tak jak postupuji, neustále řeším, jakou budovu stavět, která je výhodnější (velikost budovy vs výnos) apod. Na to by se hodila nějaká online kalkulačka. Samozřejmě není problém...
  2. Postup do další éry aby bylo možné splnit příběhový úkol

    Ahoj, chtěl bych vás požádat o radu. Dnes jsem dostal příběhový úkol "Prozkoumej technologii, která odemyká kulturní budovu". Problém je, že jsem nyní v Pozdním středověku, kde by zbývá vyzkoumat "Střelný prach". Nejbližší výzkum kulturní budovy je až v Koloniální době. Původně jsem...
  3. Aktivita hráčů

    Ahoj, lze někde zjistit , na kterém světě je nejlepší budovat hlavní město ? Poslední dva měsíce jsem aktivní hlavně ve světě Cirgard. Město jsem si nevybral, město si vybralo mě, když mi hra po registraci toto město doporučila. Protože mě ale hra baví a trávím ve hře každý den, přemýšlím...
  4. Stavě studánky přání v hlavním světě ?

    Ahoj, jsem začátečník. Ve hře jsem 2 měsíce , jsem v Pozdním středověku, kde ještě nějakou dobu budu. Zatím jsem si postavil jednu studánku přání a v inventáři mám další. Další studánku dostanu během několika týdnu jako odměnu za další úroveň v hradních systému. Přemýšlím nad tím, zda se...
  5. Může tulák padnout po první ráně od rytíře ?

    Ahoj, mám dotaz , který se týká tuláka v armádě. Hraju pozdní středověk , ale armádu mám ještě Vrcholného středověku. Zaútočil jsem na část "Jalmu", kde jsem útočil na 5 rytířů a 3 kušníky. Já měl podle návodu "Nejlepší kombinace útočných jednotek". 6x tulák a 2x rytíř. Udělal jsem...
Nahoru