Výsledky vyhledávání

  1. Zapomenutý chrám

    Ahoj proč se u zapomenutého chrámu objevuje modrý útok a obrana s vlajeckou CB, na mobilu, tato hodnota se poté nikde nescita a v cb je to zajisté hloupost. Netušíte zda je tato chyba potvrzena??
  2. Seká se aplikace při přesunu budov

    Svět: Houndsmoor Prohlížeč a verze: mobil android 14 Popis chyby: pokud dám editaci uchopíme budovu a chci ji přesunout ve městě aplikace se na pár sekund zamrzne, a tak se děje při každém pohybu. Například nejdou velkolepkou sbírat události skryté po cestách. Screenshot: Jak často se chyba...
  3. Přesun velitelstvi v CVC

    Ahoj nevíte někdo jak je možný že v cvc na mapě všehosvěta jde přesunout velitelství po přepočtu 2x???. Jeden cech nám to často dělá , že během noci vezme více území než která umožní jeden přesun velitelstvi po přepočtu. Díky
  4. Cech Fénix hledá aktivní hráče

    Hledáme opravdu aktivní hráče, kteří chtějí růst a něčeho dosáhnout. Požadavky jsou: Minimální doba Koloniál. Minimálně 48 střetu v expedici. 100 bojů nebo 50 vyjednávání v CB. Pro cechovní budovy ARC a OBS (min 20 level). Nabízíme velmi komunikativní cech, který dokáže hráčům pomoci aby v sobě...
  5. Vzhled eventových budov v různých věcích

    Nebylo by dobré dát hře zase logiku co se týče vzhledu eventových budov kdy klasické věkové budovy ztratili téměř smysl. Nemohou přeci budovy vypadat stejně v bronzu a Jupiteru. Například místo vlaku od průmyslu dolů by bylo koňské spřežení, v kolonizačních dobách nějaký levitační vlak. Nad...
  6. Šachovnice a Královska mramorová brána

    Svět: H Prohlížeč a verze: mobilní aplikace Popis chyby: po kliknutí na budovu se neukazuje co poskytuje jako počet obyvatelé nebo velikost útoku, ale zobrazuje pouze odpočet do získání mincí. Screenshot: Jak často se chyba vyskytuje: stále Detail chyby: Zkoušel jsem report chyby hledat zde...
  7. Foebergého obchod

    Svět: Houndsmoor Prohlížeč a verze: aindroid verze Popis chyby: u bodovy Foebergého obchod nefunguje u mobilni verze zadaní společné výroby s ostatníma budovama na zásoby. Na pc verzi to funguje správně Screenshot: Jak často se chyba vyskytuje: stále Detail chyby: Popište jak chybu navodit...
  8. Odměna za pořadí v PVP aréně

    Současný stav: každé pondělí o půlnoci se připisuje odměny za umístění v žebříčku z areny. A pokud je odměna formou výzkumných bodů, lišta se zaplní hned po pulnoci a x hodin se nemohou do rána připisovat nové body, dokud se hráč nepřihlásí, a listů nevyklidí. Nápad: odměny za umístění v...
  9. PVP aréna

    Ahoj hrají dva mesice arénu a vždy to nabízelo nademnou hráče o jednu dobu vyšší, logicky, ale poslední týden to nabízí o dvě a někdy až o tři doby vyšší. Jsem vrcholny středověk a mám tam teď skoro pořád hráče z průmyslu, občas kolonialni... Je to chyba nebo vlastnost ??
  10. Kupovani FB/FP za herní mince

    Ahoj existuje nějaká pomůcka do jaké výše se vyplatí kupovat body výzkumu za herní mince například vs denní výdělek , vs doba, vs peníze na skladu . Jde o to že občas v eventech je nakup 5 bodů výzkumu. Když například někdo bude mít už cenu tak vysokou že by na to týden vydělával, je doslova...
  11. Nový věk během eventu

    Ahoj jak se změní úkoly během eventu když přejdu na nový věk, zůstane obtížnost stejná nebo se zvedne s novým věkem ?? Budou proti mě stát armády nového věku a vyjednávají také suroviny nového věku ?? V expedici a CB úkoly zůstávají v předchozim věku když přestoupím po jejich začátku , není to...
  12. čas ve hře

    Mám pocit že ve hře 8 hodin trvá déle než skutečných 8 hodin.... Mám nastaven výběr surovin na 6 hod, 14 hod a 22 hod.....a každý den sleduji že se suroviny dokončuji později o trochu později . Dneska po týdnu po moji poslední korelaci budu místo 22 hod vybírat už ve 22:30..to znamená že za par...
  13. Nevyznačení jednotky nepřítele na bitevním poli

    Na mobilní aplikaci v bitvě, podržením prstu nad nepřátelskou jednotkou v liště/ frontě nevyznačí na bitevním poli která jednotka nepřítele má být na tahu. Na pc funguje správně.
  14. Mobilní aplikace hromadné zadání výroby vojenských budov

    Na mobilní Mobilní aplikaci nefunguje hromadné zadání výroby z vojenských budov. U výrobních budov to funguje v pořádku. U vojenských budov se musí na každou budovu kliknout a zadat výrobu zvlášť. Na PC Funguje v pořádku.
  15. Mobilní aplikace - zobrazení nezávislých jednotek

    Svět Houndsmoor V mobilní aplikaci se chybně zobrazují nezávislé jednotky, oranžový proužek je někdy například u všech jednotek i těch které patří ke kasárnám. Na PC Funguje v pořádku.
Nahoru