Výsledky vyhledávání

  1. Soewe

    Kvantová invaze

    V Kvantové invazi jsem použil k posílení vojska Pilíř vítězství (+5%) a ukázalo to posílení vojska 5%. Přidal jsem Zapomenutý chrám (s posílením 50%), ale celkově to ukázalo jen 50%. Proč ne 55%? Díky za objasnění
  2. Soewe

    Chyba - náhoda

    Zdravím, nevím, zda můj problém je chyba nebo jen opravdu velká náhoda :) V současné CB jsem zatím uhrál cca 2000 bojů a za předpokladu asi 35% zisku odhaduji zisk asi 700 odměn. Přitom se mi jako žádná odměna neobjevily mince. Představuji si zboží, suroviny, mince, body atd. jako čísla hrací...
  3. Soewe

    Scéna věků

    Pokud ukážu kurzorem na některou stavbu, zobrazí se mi info. Např. čas potřebný k vybrání budovy, body, suroviny,atd. Pokud ukážu na Scénu věků a mám jich celkem 9 ks, nezobrazí se nic. :) U zbytku města s tím nemám žádný problém. Samozřejmě, že jsem všechny restarty, vymazání cache atd...
  4. Soewe

    Chyba na serveru ví o tom více hráčů

    Mám úplně stejný problém. Při kliknutí na zastmavělý buton zprávy se objeví text: "Pro odemčení zpráv provedtě výzkum doškových domů ve stromě technologií." což je Bronzová doba a mám splněno dávno. Rovněž doba u "kováře" lze provádět jen 5-ti minutovou výrobu".
  5. Soewe

    Odchod z cechu a suroviny v Cechovní bitvě

    Nejde o přechod hráče do jiné doby v rámci cechu. :) Jde o to, zda po odchodu člena z cechu zůstanou v CB na stavbu budov požadavky i na suroviny z jeho doby.
  6. Soewe

    Odchod z cechu a suroviny v Cechovní bitvě

    V Cechovní bitvě se ze surovin v cechovní pokladně dají stavět různé stavby (obléhací tábor, věže, vlajky atd.) Hra je nastavená tak, že tyto suroviny potřebné pro stavbu jsou dány dobou, ve které hráči právě jsou. A patrně jsou generovány vždy tři náhodné suroviny. Platí to v rámci celého...
  7. Soewe

    Nejasnosti Začátečníkas

    Moc se omlouvám a nechci vypadat jako potížista, ale staly se mi dvě události, které bych rád s někým probral. Vlastně potřebuji vědět, jak postupovat a nebo zda to vůbec neřešit a brát jako "běžnou pohromu". 1. Zmizení bodů Při jízdě vlakem jsem hrál event "Fotbalový pohár". Po přihrávce hráči...
  8. Soewe

    Možnost účastnit se Cechovních expedic

    Moc děkuji za vysvětlení. Jednoduchá a jasná logika. Omlouvám se za hloupý dotaz... :)
  9. Soewe

    Možnost účastnit se Cechovních expedic

    Do našeho cechu dnes vstoupil hráč XYZ, který je v Raném středověku (41689 bodů). Při příchodu do cechu se jeho jméno neobjevilo v tabulce hráčů CE. Přitom v cechu, kde byl předtím s tímhle problém neměl. Můžete mi někdo poradit, co dělá on, náš cech nevo já zakladatel špatně? Nechce se mi...
  10. Soewe

    Vedení cechu

    @Henzis: Nikomu nic krást nechci. Úplně by mi stačilo poslat zakladateli vzkaz, který by si přečetl a nějak reagoval. Prostě jen odpověděl, třeba i negativně. @NoVa: Nejde jen o mě, když ale 6-8 hráčů dokončí první kolo CE tedy 16/48 a tím to končí. Pak píší: "Otevřete prosím další kolo". Hledám...
  11. Soewe

    Vedení cechu

    Dotaz - a nelze nějak požádat "herní podporu", aby zrušila práva neaktivní kačenka69 a předala je na nejsilnějšího hráče cechu Peter8888?
  12. Soewe

    Vedení cechu

    Náš cech se jmenuje „zábava“ a s 80-ti členy patří k těm početnějším ve světě Houndsmoor. V čele cechu stojí „zakladatelé“: 1. místo simon (1019642 bodů, postmoderní doba) a 72. místo – kačenka69 (3828 bodů, doba železná, patrně je neaktivní). Problém nastává např. v tom, že v cechovních...
  13. Soewe

    Získání oblasti Cragshire

    Příběhový úkol mě nabádá k získání dané oblasti (Cragshire), ale já ji už vlastním. Je to herní chyba nebo jen moje nepochopení hry? A jak mám postupovat dál, když se jedná o "příběhový úkol"? V příloze posílám sloučený obrázek daného stavu. Díky...
  14. Soewe

    Získávání nákresů pro budování velkolepých budov

    Moc děkuji, slovo "výměna" mi připadá výborné, není matoucí a dobře vystihuje účel...
  15. Soewe

    Získávání nákresů pro budování velkolepých budov

    Připadá Ti logické směňovat dva díly čehokoliv za jeden díl téhož? To pak není směna, ale jen náhodná ruleta. A pokud by to mělo navozovat dojem reality, pak v realném životě by se to nestalo...
  16. Soewe

    Získávání nákresů pro budování velkolepých budov

    Celkový plán budovy se skládá z 9 samostatných částí. Tyto části plánu se získávají náhodně a v mnoha případech jsou některé částí získané vícekrát a jiné chybí. K vylepšení má sloužit buton "Obchod 2:1". Ten umožňje směnu dvou dílů za jinou část plánku. Modelový příklad: Mám všchny díly až na...
Nahoru