Výsledky vyhledávání

  1. VB po stopedesáté :)

    Hagia Sofia čili chrám Boží Moudrosti je byzantský chrám z let 532–537 v zátoce Zlatý roh v Istanbulu. Musel jsem kvůli místu...
  2. VB po stopedesáté :)

    Současný stav: Pročítal jsem forum a nejsem sám, kdo má z VB špatný pocit. A tak jsem se zamyslel :) a předhazuji toto vlákno jako brainstorm. Když Inno designovalo hru mělo určitý koncept, ale domnívám se, že tento si sami porušili tím, jak se hra během let vyvíjela. Proto jsou VB slabota a...
  3. Kulturní osada - poslední úkol

    Současný stav: Poslední úkol zní: Získej 10 ks od každého zboží. Během plnění není poznat co jsem již získal a co ne. Nápad: Takto to má Japonsko a Vikingové. Ale například Egypt to rozepisuje: čili získej 10 obětin, 10 květin atd... Navrhuji tedy poslední úkol vylepšit v tomto duchu. Zkoušel...
  4. Český překlad

    Současný stav: Zadavatel úkolů mi dá tři úkoly: 1. Získej (TY) cokoliv, 2. Vyberte (VY) zboží atd, 3. Vyměň (TY). Nápad: Trochu se na ty překlady podívat a vybrat si zda vykat nebo tykat. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano - celkem poctivě. Poznámka: z češtiny jsem měl průměr čtyřku...
Nahoru