Výsledky vyhledávání

  1. odměny za přihlášení

    Mně odměna za přihlášení fungovala do včera, začal event a těsně před hlavní odměnou za 28 dnů skončila :(
  2. Úkoly v eventu

    Ahoj, neměly by být úkoly v eventu od 35. úkolu už denní ? Mně se jen změnila hodnota na 170 míčů, ale stále naskakují jeden za druhým ... Tak už jsem na to přišla, jsem 4 úkoly pozadu :)
  3. Modrá galaxie

    Ahoj, funguje Modrá galaxie i na továrny ?
  4. Příspěvky na VB

    Opravdu je odpojená od cesty, moc děkuji, to mě vůbec nenapadlo ...
  5. Příspěvky na VB

    Ahoj, u hráče, kterého mám v přátelích, nejde přispívat na jednu VB (na ostatní jde), všechny tlačítka jsou modré a nefunkční, má hráč přispívání nějak zablokované ?
  6. Přispívání na VB

    Díky, to je dobrá zpráva, 14 dní to bez mé podpory určitě vydrží :)
  7. Přispívání na VB

    Ahoj, pomáhala jsem kamarádovi sbírat výrobu, když byl na dovolené (na svém PC), a teď mu nemůžu přispívat na VB, co s tím ?
  8. Úroveň cechu

    Ahoj, co všechno má vliv na úroveň cechu ? Jsou to jen Cechovní bitvy a expedice ?
  9. Správa armády

    Včera jsem vůbec nebojovala, takže jsem dneska měla víc jednotek než jindy, a mrak se objevil, takže je to opravdu závislé od počtu jednotek, teď po bojích (a ztrátách) je zase fuč :)
  10. Správa armády

    To jsem už zkusila, asi jich musí být podstatně víc než 30 (netuším, kolik jich mám, ale 30 určitě :) ), ale naštěstí to není věc, která by mi nějak bránila ve hře, jen mě to zajímalo. Děkuji oběma za snahu :)
  11. Správa armády

    To taky nebude ono, špatně se mi počítají, když jedu lištou, tak nevidím, kolik jich tam je, uklidila jsem jich 8 nahoru, a dole jich je ještě minimálně 22
  12. Správa armády

    Zkoušela jsem všechny možné kombinace, určitou dobu, určité vojáky a není to tam, nebo špatně koukám, což je taky možné :) ...
  13. Správa armády

    To nebude ono, PvP dávno hraji ...
  14. Správa armády

    Ahoj, ve Správě armády se mi nezobrazuje ikona mraku (počet vojáků). je tato funkce vázaná na počet vojáků nebo dobu hráče ? Díky.
  15. Armáda

    Ahoj, dotaz vojenského začátečníka, co znamená u armády Dosah a Pohyb ? Pohyb bych chápala jako rychlost, a dosah, na jakou vzdálenost může bojovat, je to tak ?
  16. Uzamčené předměty v Inventáři

    Ahoj, v Inventáři mám některé předměty uzamčené (teď třeba z události Voliéry), nejdou smazat ani prodat u starožitníka. Dají se nějak odemknout ? Do města je určitě všechny dávat nebudu a ráda bych je ve Starožitnictví prodala. Děkuji
Nahoru