Výsledky vyhledávání

  1. Úkoly v eventu

    Ahoj, neměly by být úkoly v eventu od 35. úkolu už denní ? Mně se jen změnila hodnota na 170 míčů, ale stále naskakují jeden za druhým ... Tak už jsem na to přišla, jsem 4 úkoly pozadu :)
  2. Modrá galaxie

    Ahoj, funguje Modrá galaxie i na továrny ?
  3. Příspěvky na VB

    Ahoj, u hráče, kterého mám v přátelích, nejde přispívat na jednu VB (na ostatní jde), všechny tlačítka jsou modré a nefunkční, má hráč přispívání nějak zablokované ?
  4. Přispívání na VB

    Ahoj, pomáhala jsem kamarádovi sbírat výrobu, když byl na dovolené (na svém PC), a teď mu nemůžu přispívat na VB, co s tím ?
  5. Úroveň cechu

    Ahoj, co všechno má vliv na úroveň cechu ? Jsou to jen Cechovní bitvy a expedice ?
  6. Správa armády

    Ahoj, ve Správě armády se mi nezobrazuje ikona mraku (počet vojáků). je tato funkce vázaná na počet vojáků nebo dobu hráče ? Díky.
  7. Armáda

    Ahoj, dotaz vojenského začátečníka, co znamená u armády Dosah a Pohyb ? Pohyb bych chápala jako rychlost, a dosah, na jakou vzdálenost může bojovat, je to tak ?
  8. Uzamčené předměty v Inventáři

    Ahoj, v Inventáři mám některé předměty uzamčené (teď třeba z události Voliéry), nejdou smazat ani prodat u starožitníka. Dají se nějak odemknout ? Do města je určitě všechny dávat nebudu a ráda bych je ve Starožitnictví prodala. Děkuji
Nahoru