Výsledky vyhledávání

  1. Duhová diskuze o sv. Patriku 2023

    Nevíte, co jsem udělal špatně? V prvním městě jsem otevřel jen jednu truhlu a u druhého mi nabízí otevření šesti za 2800 místo 1400
  2. Sněhová diskuze o Zimě 2022

    Hraješ první event? Takové úkoly jsou vždy. Stačí si na event nechat trochu volného místa. Jaké úkoly by sis představovala?
  3. Sněhová diskuze o Zimě 2022

    Jsem zvědavý kolik mě budou stát obě budovy. Kalendář se pootvírat nedá. Získávání denních speciálů je pakárna. Zimní event je dobře vymyšlený. Budovy jsou hezké, celkem funkční. A spousta lidí pustí na Vánoce nějakou tu korunu. Výnosnost eventu oproti jiným je velká bída.
  4. Strašidelná diskuze k Halloweenu

    Abych se vrátil k hodnocení eventu. Za mě jeden z nejlepších eventů, co se týče výtěžnosti. Bez dia eventova budova na full + několik rozšíření v inventáři. Dále mám dvě starší budovy taky na full. Kdybych zcela zbytečně nejel kalendář, vytěžil bych z toho ještě více. Ale celkově jsem spokojený.
  5. ARC

    Ahoj, Potřebuješ posbírat plánky a potom sehnat suroviny. Plánky posbíráš tak, že budeš ostatním přispívat body do jejich arcu a skončíš na 1-5 místě. Nejjednodušší způsob je domluvit se s někým v cechu, že mu budeš dávat body a umisťovat se třeba na čtvrtém nebo pátém místě a dostávat...
  6. Strašidelná diskuze k Halloweenu

    Strašidelná věž neurazí, nenadchne. Vlastně je to ekvivalent "lektvaru" pro útok nebo krčmy. Jen se víc vyplatí slabším hráčům. Event jsem hrál ne betě a nebyl problém získat budovu na max, snad to bude stejně. Líbí se mi, že se dají točit vedlejší úkoly pořád dokola. I když to moc nesype.
  7. CB

    Částečně máš pravdu. Na druhou stranu... Připadá mi to jak kdyby byly slabší cechy někde ve druhé lize hokeje a po každých CB je to (ty lepší z nich) hodilo do extraligy, kde dostanou hroznou čočku. A příště jdou zas do druhý ligy. Čímž chci říct, že tady chybí možnost jak hrát v klidu svoji...
  8. CB

    A jak se to dělá? Kdybychom mohli být pořád v platině, tak si pískáme. Takhle jsme jedny cb v platině, skončíme první nebo druzí a druhé cb se trapime v dia.
  9. Jak na náhozy VB?

    Borate jak dlouho tu hru hraješ, že se nazýváš začátečníkem? A na kterém světě máš ten veleúspěšný cech? Já tě znám jen z jednoho, ale... Nevím jestli má pokec s tebou smysl, když místo hromady komentářů se dá vždycky napsat jen: najdi si cech. Ta hra je o čisté matematice. Cech mi dá víc než já...
  10. Diskuze k Letní události 2022

    Event beru jako takový slabší průměr. Asi bude dobrý pro někoho, komu chybí nějaké pirátské sady. Jinak spousta věcí k vetesnikovi. Ale v příhodách mi nepadl ani jeden dublon? Zvláštní.
  11. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

    A je to tady :D Aspoň se konečně dozvídám, že hra bez reklam stojí lidových 800 korun měsíčně.
  12. Náhozy na VB, zase okraden + čištění VB

    V cechu je to něco za něco, kdy výhody převažují nad povinnostmi. A každý hráč si může vybrat, jestli půjde do cechu, kde je povinný arc a obserka 80+ a jede se 64/48 ce. Nebo do cechu, kde není povinné nic. Pak ale i ty výhody můžou být rozdílné. Můj cech mi nařizuje vlastně jen aktivně hrát...
  13. Dobrodružná diskuze o Společenství

    Tipuju, že je to proto, abys vlezl do seznamu odměn a zjistil jakou báječnou odměnu bys dostal za dia. Mě "baví" ligy, které dřív byly jen u sportovních eventů a dávaly tam smysl. A pak někdo zjistil, jak to pěkně sype dia. Celkové event vypadá slibně a těším se na něj.
  14. Divoká diskuze o Divočině 2022

    Já mám asi nějaký divný štěstí. První den orlí hora komplet bez dia jedna sada. Ale jel jsem jen na odměny ne na packy a dělal jsem co nejvíc úkolů a vyplacal jsem na to všechny ty žetony nebo co to je. Druhý den čtyři náměstí vítězů (takže dvě sady). Už skoro bez žetonů. Důvod snažit se o...
  15. Divoká diskuze o Divočině 2022

    Událost se mi líbí. Vychvalujete orlí horu, kterou jste loni získávali celý event. Já mám dnes komplet sadu za první den. Takže hlavní odměna slabší, ale některé denní budou super, stačí si počkat, klasika. Přemýšlím, jestli si orlí horu postavím ještě jednu, pokud ještě bude v odměnách. Místo...
  16. Diskuze k videoreklamám v mobilní aplikaci

    Tak dle podpory to chyba není. Hra bez reklam je podmíněná blíže nespecifikovanými tajnými podmínkami. Kdyby mi řekli, že mám nakoupit ještě jednou za 500 tak to možná kvůli reklamám udělám. Ale takhle už do hry nic sypat nebudu, chtěl jsem podporovat vývojáře, ale ať je tedy podporují reklamy...
  17. Diskuze k aktualizaci 1.232

    Motivováno 92 přátel. Započítáno deset. Já už se jen směju
  18. Diskuze k videoreklamám v mobilní aplikaci

    Co znamená "pořízení herního předmětu?" Znamená to i jakékoliv zakoupení dia? Pokud jo, tak by mě zajímalo kolik hráčů má tu chybu, že se jim reklamy zobrazují i když by neměly.
Nahoru