Výsledky vyhledávání

  1. MadnessFalax

    Po nějaké době přišel jsem, zde na fóru viděl jsem, už se asi vracet nebudu. :D

    Po nějaké době přišel jsem, zde na fóru viděl jsem, už se asi vracet nebudu. :D
  2. MadnessFalax

    Střídačka Fotbalového poháru 2023

    "Ne." Tak zní odpověď na otázku, zda se budu účastnit nadcházející události.
  3. MadnessFalax

    Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

    Tyhle změny (hlavně denní odměny jak pro koho) jsou sprosté. Vidím že tuhle hromádku neštěstí a neustálé regresivní evoluce jménem Forge of Empires jsem opustil právě včas. No nic, jdu si sklidit zásoby na Elvenaru. Tamní vývojářský tým používá mozek. Až se místní herní podmínky a chování...
  4. MadnessFalax

    Zpětná vazba k Rychlému začátku

    Borat je troll. Na něj je zbytečné reagovat. Každým dalším příspěvkem naprosto popírá svůj příspěvek předchozí a i přesto furt dokola jede ten samej narativ. Kdyby byl místní Borat seriálovou postavou, tak by ho tvůrci zabili hned v příští sezóně, protože by se jako postava nijak nevyvíjel a to...
  5. MadnessFalax

    Nový typ opevnění (šance na nespotřebování pokusu)

    Rád bych upozornil, že podle ankety má tento nápad převážně kladné ohlasy. @sabinabetty @NoVa Zároveň chci poděkovat zúčastněným zde v diskuzi, že pomohli tohle vlákno udržet při životě a tedy na očích, díky čemuž mohlo tyto kladné ohlasy sbírat. :cool:
  6. MadnessFalax

    Hostina ke Společenství 2023

    Situace na F před koncem eventu viz. obrázek výše. Umístění ve zlaté lize mě nakonec vyšlo jen na 4 velké balíky drahokamů, tedy 7000 diamantů. Ke konci jsem měl celkem vítr, že mi to stačit nebude a budu muset koupit ještě pátý. Naštěstí se ukázalo, že mám dosti pevné nervy a nedal jsem se...
  7. MadnessFalax

    Zpětná vazba k Rychlému začátku

    Jak jsem již četl na BETA fóru, má to být nastaveno tak, aby hráč získal milnou představu o hladkém progresu hrou. Jakmile si projde tímhle začátkem, tak dostane facku ve formě neschopnosti dále plynule postupovat bez útraty. Buďto si hráč zvykne na najednou pomalý postup (tohle je ve hrách...
  8. MadnessFalax

    Zpětná vazba k Rychlému začátku

    Nový strom na Elvenaru je retardovaný. Člověk běžně trčí s plnou lištou bodů a čeká na zboží, které si nemůže vyrobit (myšleny dva ze tří typů zboží, na které hráč nemá bonusy). V podstatě je hráč odkázaný na to, kdy si kdo usmyslí vzít jeho nabídku a nad vlastním postupem nemá kontrolu...
  9. MadnessFalax

    Bohužel jsme vstoupili do období, kdy již nejsou bojovníci veteráni považováni za schopné hráče...

    Bohužel jsme vstoupili do období, kdy již nejsou bojovníci veteráni považováni za schopné hráče, kdežto za schopné hráče jsou považování ti, kdo staví budovy pro posílení obranné armády. :(
  10. MadnessFalax

    Nový typ opevnění (šance na nespotřebování pokusu)

    Už to tak asi bude. Již nějakej pátek tuhle hru hraju a už jsem asi všemi těmi znalostmi a zkušenostmi zneschopněl. Člověk stárne a slábne, to je přirozený vývoj věcí... Za chvilku si nezavážu ani ty tkaničky. Pak už bude moje existence asi natolik zbytečná, jako je pro cech zbytečným hráč...
  11. MadnessFalax

    Bojove jednotky v Titanu

    Potřebuješ cca 10x větší útok oproti soupeřově obraně (hodnota, nikoliv procentuální bonus), abys měl šanci na zabití jednou ránou. Pokud se dostaneš na cca 19ti násobek, tak to máš jisté.
  12. MadnessFalax

    Hostina ke Společenství 2023

    To jsem rád. Tak si tady vyber a nás mezitím nech hrát strategickou hru :) To samé bych doporučil i vývojářům, ale ti bohužel na nějaký feedback z hráčské strany kašlou.
  13. MadnessFalax

    Diskuze k soutěži Panošova Výprava

    Na druhou stranu by u složitější soutěže mohla být odměna za účast (třebas při nějakém dolním limitu bodů, nebo za účast ve všech kolech), kdy by každý zúčastněný (nad dolním limitem) dostal třebas už jen tu blbou lahvičku pro bojová procenta, když nic jiného. Chápu, že tahle možnost by byla...
  14. MadnessFalax

    Diskuze k soutěži Panošova Výprava

    V minulosti byly soutěže, které měly třeba několik kol, kdy se získávaly body v několika disciplínách. Takové soutěže byly fajn, protože představovaly hned několik konceptů hádanek apod. v řadě. Tato soutěž mi přijde dost odfláknutá z hlediska procesu její tvorby. Když mi někdo předhodí pojem...
  15. MadnessFalax

    Hostina ke Společenství 2023

    Uff, tak teďka jsem koukl na nadcházející event a vidím mechaniku v jádru stejnou jako u Výročního eventu. Jsem rád, že jsem se rozhodl investovat dia do Kováře, protože na příští událost budu, jak to tak vidím, z vysoka kašlat. Její koncept se mi nelíbí, nebaví mě a velká cena mě nijak extra...
  16. MadnessFalax

    Hostina ke Společenství 2023

    Hlavně, jak už víme z historie, rozdělování společnosti tak akorát vede ke konfliktům mezi lidmi, ať už skupinami, nebo jednotlivci. Alespoň vidíš, co je záměrem Inno :)
  17. MadnessFalax

    Hostina ke Společenství 2023

    Můžeš ho tuším získat ve výběrovce za otevření všech šesti truhel na konci města. Bez investice diamantů to však bude znamenat, že do Zlaté ligy se nejspíš nedostaneš.
  18. MadnessFalax

    Nový typ opevnění (šance na nespotřebování pokusu)

    Nejsem v Titanu, ale ve Venuši, a navíc získávání soch hada je z dlouhodobého hlediska pro mé město na E přínosnější. Už jen tím, že cena se na rozdíl od VB nestupňuje. Ano VB jsou lepší a efektivnější. Ale po chvilce bude jejich levlení osinou v zadku. Už jen získávání plánků může být peklem...
  19. MadnessFalax

    Nový typ opevnění (šance na nespotřebování pokusu)

    Aha, takže asi už chápu, kde je zakopaný skřítek. Připomeň mi prosím, na kterých střetech je možné stavět opevnění. A kolik by ti to průměrně přidalo dohromady pokusů, když už jsi tak dobrý na výpočty. Jaký má nový způsob utrácení kamenů vliv na herní dobu? Nehledě o tom, že s tématem tohoto...
  20. MadnessFalax

    Nový typ opevnění (šance na nespotřebování pokusu)

    Jak dát najevo, že jsi no-lifer, aniž bys napsal, že jsi no-lifer. Celkově ve mě tento post vyvolává více otázek než odpovědí. Každopádně toto vlákno není v sekci otázky a rozhodně nemá v nadpisu "Jak stíhat udělat komplet expedici". Chápu, že některé lidi produktivní část života teprve čeká, a...
Nahoru