Výsledky vyhledávání

  1. Renoduch

    By mě zajímalo, zda toto Fórum ještě vůbec funguje? Kromě zaslaného dotazníku všem hráčům na...

    By mě zajímalo, zda toto Fórum ještě vůbec funguje? Kromě zaslaného dotazníku všem hráčům na Hodnocení 2023. Dal jsem do sekce Nápady svůj příspěvek před měsícem a neodpověděl mi NIKDO, ani rejpalové ....
  2. Renoduch

    Utrácení peněz

    Ne. A nikdy neutratím.
  3. Renoduch

    Utrácení diamantů v událostech

    Pár v jednom eventu. Ale žádné DIA nekupuju a nikdy kupovat nebudu.
  4. Renoduch

    Vylepšení stávající funkce

    Události - byl bych rád kdybych si v Nastavení hry mohl zvolit, zda je chci hrát nebo ne. Když je nehraji, akorát mi to na ploše zavazí.
  5. Renoduch

    Dokončení 5. úrovně CE

    Na některém světě jo, ale s velkými obtížemi. Vyjednávání nesnáším a jak to chce dia, tak ji prostě nedohraji .... svět se nezboří. Na dalších světech ji ani nehraji vůbec. Nemám nutnost. Kdyby to byl nějaký limit, nutnost v cechu, tak jdu s klidem o dům dál.
  6. Renoduch

    Nejlepší nová funkce

    mistrovství cechů je sice dobrý, ale pro vymakaný hráče a TOP cechy se vůbec nic nezměnilo. S úplným klidem si točí sektory dál a slabší cechy stejně utřou. Absolutně se mi nelíbí "automatický" los cechů. Jak se asi dostanou slabší cechy vejš, když k sobě vyfasují 3 i 4 cechy z TOP 10 či TOP 15...
  7. Renoduch

    Zrušení události

    vzhledem k tomu, že by mi stačily 4, tak z mého pohledu se zcela v klidu obejdu bez Patrika, Výroční, Divočiny, Letní, Společenství a Helouvínu.
  8. Renoduch

    Počet událostí

    je jich moc. Zbytečně. Bohatě by stačily 4. Každé tři měsíce. I kdybych všechny Události dohrál naplno, neměl bych ty budovy kam dát.
  9. Renoduch

    Nejhorší minihra v události

    Městečko totální hrůza, časově náročné. Nemíním sedět u hry celý hodiny ....... Nej minihra má zabrat míň času než samotná hlavní hra. Takže párkrát kliknout a tradá pryč. Né tam nechat mozek při tápání a přemýšlení co to po mě zase chce ....
  10. Renoduch

    Nejlepší minihra v události

    spojovat Letní a Zimní událost je dost absurdní. Už z toho MÉHO pohledu kdy Zimní mám nejlepší a Letní nejhorší. Takže budu muset vybrat jinou variantu ....
  11. Renoduch

    Nejhorší událost

    Kromě Zimy všechny, ale dobře musel jsem vybrat . Takže nejhorší "Letní událost", po ní "Halloween", "Patrik" s "Divočinou" hned v závěsu. Atd
  12. Renoduch

    Nejlepší událost

    Jediný co mě vloni bavilo, byla až poslední událost. Odměny nějak výrazně neřeším. Ale co se týče hlavní budovy, podařilo se mi získat vše pouze v "Zimě". Všechny ostatní mne nebavili a hrál je pár dní a nechal toho. Spousta těch miniher mi brala zbytečně mnoho reálného času. Mám tři světy, ale...
  13. Renoduch

    Vypnout / zapnout Událost (Event)

    V nastavení hry do záložky "Nastavení" (pro všechny světy) přidat řádek s možností vypnutí / zapnutí Události (Eventu). Každý hráč si tak může zvolit, zda danou Událost chce hrát a plnit úkoly nebo ne. Když nechce, nemusí ten obrázkový odkaz a úkolníček zavazet na ploše (PC, note i mobilu)
  14. Renoduch

    Potvrzování vyskakujících oken při výběru ze speciálních budov

    četl jsem pár Tvých příspěvků a spíš mi přijde, že Tě ta hra štve a tady jen rejpeš. Tak ji nehrej. Nikdo Tě nenutí. Ušetříš spoustu reálného času na úplně něco jiného ...... .... že se u Tebe vše zdlouhavě načítá ?? Hmmm, tak to asi nebude problém u FoE, ale u Tvého zařízení . Mě to šlape jako...
  15. Renoduch

    Potvrzování vyskakujících oken při výběru ze speciálních budov

    pokud si na PC, tak si stáhni rozšíření FoE Helper, a vybereš celý město se vším všudy na jeden klik. Všechny body vybereš ale jen tehdy, že nemáš na liště zrovna víc než 100 bodů. Ano, stojí Tě to 5 diamantů. Ale při představě toho klikání na každou budovu ....... klikám jen na jednom světě,kde...
  16. Renoduch

    Vylepšené hledání přátel

    Borate, to je hra. A hru musíš hrát, musíš se starat. Néé čekat, že Ti všichni naskáčou do "pusy" sami. A ne, hra to neudělá za Tebe. Když chci někoho do přátel, tak se mrknu k jiným hráčům do krčmy nebo omrknu v radnici sousedy, kteří moje město motivují. A zkusím je. Buď přijme nebo nepřijme...
  17. Renoduch

    Možnost skrýt ikonu Událostí (Eventu)

    Současný stav: po herní dobu trvání těchto Událostí je vlevo nahoře ikona odkazující ke vstupu / přesměrování do této minihry. Ikona je doplněna o blikající šipku. Oboje mi zabírá určitou část herní plochy. V poslední době Eventy nehraji, nemám na ně čas nebo mne nebaví. Takže mi to tam zavazí...
Nahoru