Výsledky vyhledávání

  1. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Borate v té události jsem v klidu udělal 6170 bodů bez diamantů, rivala plním lehce asi už to tady někdo psal, hledej chybu v sobě , druh toho eventu je už po několikáté a ty pořád tápeš, ostatně jako v celé hře, protože co napíšeš to je perla
  2. Zadání soutěže Najdi poklad

    19, Arvahall
  3. Diskuze k Mini výzvám

    Za mě minivýzva v pohodě. Dala se splnit na jeden zátah. Výhodu měli silní hráči ,kteří jsou schopni splnit najednou 4. levl CE Když ale čtu příspěvky Borata který nikdy nezklame, nedalo mě to a založil sem si druhý město. Budu v cechu sám, dia nebudu používat. Uvidím jak rychle splním 5 levlů...
  4. Diskuze k Mini výzvám

    ano nestavím hned, ale o to nejde jde o to že Borat ho bude stavět 10 let :-)))
  5. Diskuze k Mini výzvám

    Asi hraji jinou hru než Borat, on získá chrám za deset let, já mám jeden ještě na 6 dní postavený a další 2 v inventáři
  6. Scéna věků

    u motivované mě to info. ukazuje jinak ne je mě to ale už fuk, jedny z prvních budov který budu vyhazovat, 16 políček, nutnost napojení na cestu a v současnosti hodně malá pomoc jak pro armádu tak BV a zboží
  7. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    d arvit Odborník za 620 dáš minimálně 3 bosse nebo za 620 obereš bosse 3x?? odpověď : denně spotřebuji nyní cca 600 zubů a bosse oberu minimálně 3krát, není výjimkou i 5krát, zabít ho není třeba, nikdy nekoupím víc než dvě karty najednou to dá rozum 2krát se k němu v kobce probiji a třetí...
  8. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    tak jestli ten vánoční event bude to rozbalování dárků, tak pro mě ta nejhorší varianta, tupé klikání na náhodu typický druh eventu určený pro cvičenou opici
  9. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    jako obvykle, stejní hráči pláčou a spílají INNU při čtení jsem se musel smát, IQ a logické myšlení je člověku dáno, to se naučit nedá, proto chápu že mnozí z Vás potřebují ke zdolání bosse nebo zisku zlatých klíčů až 700 zubů na jednu kobku já osobně utratím denně cca 620 zubů a bosse oberu...
  10. Povídání u Podzimního pečení 2023

    Já se sem chodím podívat vždycky když se chci pobavit a zasmát, Borate díky za tvé příspěvky
  11. Kdy došlo ke krachu na FoE burze?

    Borate, kdybys tady nepsal básničky a hrál hru alespoň jako mírně podprůměrný hráč, diamantů by jsi měl dostatek
  12. Kdy došlo ke krachu na FoE burze?

    Evžene přesně souhlasím s tím co jsi napsal, taky hraji jeden svět a když nevyberu večer, vyberu ráno, nadovolené yl net moc špatnej, taky sem to přežil holt sem nějakej den nebyl Borat se v tom už ztrácí, když čtu co píše. Několik měst, farmy, to z toho pak člověk musí zákonitě zblbnout.
  13. Kdy došlo ke krachu na FoE burze?

    Evžene a Miloši ,neříkám že nekupuji, ale nekupuji Dia, ty nepotřebuji, posílám peníze v eventu i když bych ty budovy ani nakonec nepotřeboval, že se hra z něčeho živit musí je mě jasný, jen reaguji na plačky co tady pořád píšou jak maminčini usmrkánci ,co je všechno pořád špatně a jak je INNO...
  14. Povídání u Podzimního pečení 2023

    tak sem se podíval i sem a Borat nezklamal
  15. Kdy došlo ke krachu na FoE burze?

    Já vůbec nechápu že někdo kupujete diamanty. Nemám farmu a všechno jsem získal ve hře. Jsem v budoucnosti a všechny rozšíření za dia mám koupené. Na kontě dalších cca 12 000 dia a úkoly od koloniálu neplním, tak tam mě asi ještě hromada přibude.. A to jsem minulý event vrazil 3980 do jistoty...
  16. ban na hru

    WikiCzech mě taky pobavil, občas se sem mrknu, málokdy na něco zareaguji,ale tohle je opravdu exotika a prosím všichni vykat vždy a všude i když ho potkáte pást husy
  17. chrám slunce

    Mám obavy že bohužel ne.
  18. Nový typ opevnění (šance na nespotřebování pokusu)

    Ahoj diskutuji zde dost málo ,ale tohle mě pobavilo. Ta budova na ty pokusy tam klidně být může. její smysl ,ale úplně postrádám v případě že nepřibude slot na její umístění a nahradím tím pádem bojovou budovu. Co se týká splnění CE, tak sáhodlouhé propočty byly zajímavé. Ale kdo chce splnit...
Nahoru