Výsledky vyhledávání

  1. Teď mám ůkol: Otevřené otázky - prozkoumej sousední 2 provincie s Rio Roxo, a to je ta druhá z...

    Teď mám ůkol: Otevřené otázky - prozkoumej sousední 2 provincie s Rio Roxo, a to je ta druhá z ignorovaných provincií, ta třetí je úplně dole a tu mám zatím neprozkoumanou.
  2. Bloknul mě úkol v zítřku, který chtěl získat Bajatai, ale to je jedna z těch ignorovaných...

    Bloknul mě úkol v zítřku, který chtěl získat Bajatai, ale to je jedna z těch ignorovaných provincií, ale já jí bohužel podle příběhu prozkoumal. Příběh jsem nechal být a prozkoumal a získal vyjednáváním zbytek Zítřku a přešel do Budoucnosti. Tam jsem vyjednal první tři provincie a prozkoumal...
  3. Ahoj, pokouším se o vznášedla a zaseknul jsem se v Zítřku. Bohužel jsem neignoroval úkol...

    Ahoj, pokouším se o vznášedla a zaseknul jsem se v Zítřku. Bohužel jsem neignoroval úkol prozkoumej Bajatai. Můžeš mi prosím poradit jak dál? Děkuji
  4. Jednotky z jiné éry?

    Ahoj, pokouším se o vznášedla a zaseknul jsem se v Zítřku. Bohužel jsem neignoroval úkol prozkoumej Bajatai. Můžeš mi prosím poradit jak dál? Děkuji
Nahoru