Výsledky vyhledávání

  1. Zadání soutěže Najdi poklad

    10, svět Brisgard nevím jak se to přesně píše prostě na Bčko
  2. Počet světů na kterých hrajete

    Na Brisgardě nejaktivněji
  3. Vylepšení stávající funkce

    Já bych asi volil krčmu přátel, jelikož ji mám už na max a nemám už kam kromě bonusů investovat stříbrňáky. Já bych třeba vymyslel to, že kdo ji bude mít na max tak si může koupit nebo pronajat větší krčmu přátel nebo klidně hospodu to je jedno a třeba bych tam přidal pro hráče kteří nemají...
  4. Dokončení 5. úrovně CE

    Já to skoro celé dávám bojem bez 2 střetů v 5 úrovni CE. 2 střety musím dovyjednávat zatím
  5. Nejhorší nová funkce

    Já bych řekl titan skrz toho, že hráči že začátku psali neustále prodám surky z titanu a za takové předražené ceny že to je hrozné. A potom v náhozech 1.9 když jsem chtěl přispět hráči normálně body na VB z titanu tak jsem ano nemohl, protože by mě hráči předběhli a já ztratil body co jsem do...
  6. Nejlepší nová funkce

    Za mě 5 úroveň v CE, protože jsem se do té doby ohlížel jenom na útočnou armu a na obrannou jsem kašlal a teď se to změnilo od té doby co přidali 5 úroveň v CE ale mohli by ještě třeba přidat 6 úroveň a to aby hráli všichni členové cechu a jednotně se to otevřelo. Já bych udělal 6 úroveň...
  7. Nejjednodušší minihra v události

    Za mě nejjednodušší je městečko u kterého se budu snažit získat několik eventovek
  8. Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

    Tady se mluví furt o nějakých denních odměnách za přihlášení ale mě tam na mobilu i na pc nic neukázalo tak nevím co je za problém.
  9. Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

    Zatím nic ve hře nebylo tak nevím jaké denní odměny za přihlášení teda
  10. Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

    No uvidíme jak to bude vypadat ale pokud tam bude pro můj rozvoj dost bodů tak to beru. Ale uvidíme za měsíc
  11. Diskuze k soutěži Panošova Výprava

    Ano ale když jsem z toho vyjel tak se mě to tam zpátky neukázalo a nevím jestli to vidíte tu odpověď
  12. Chyba na serveru ví o tom více hráčů

    Dobrý den, více hráčů má problémy s tím že nejde jim otevřít jak cechovní zprávy tak u kováře třeba jen jde dát 5 minutová výroba prosím o opravu díky moc Libor
Nahoru