Výsledky vyhledávání

  1. Malá chyba v grafice.

    Svět:Greifental Prohlížeč a verze:Edge Popis chyby:Malá chyba v grafice, jinak se to asi nedá posat Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: Stále Detail chyby:Malá čárka nad oznámením toho, že jsem dostal stříbrnáky, body výzkumu při navštívení krčmy přítele Zkoušel jsem report chyby...
  2. Totální lag

    No, myslim že zrovna v mém případě to RAMkou asi nebude, celý prohlížeč s asi 20 dalšíma panelama zabere asi 4 až 5 z 64 GB, ale obnovení hry to spraví.
  3. Totální lag

    Svět: G Prohlížeč a verze: Edge Popis chyby: Špatně se to popisuje Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: náhodně Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: nn
  4. Kvantové invaze - přehozené hodnoty

    Svět:Greifental Prohlížeč a verze: Edge, verzi fakt nevim Popis chyby: Ty 2 hodnoty by měly být přehozené, teda doufám... Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: vždy
  5. Zadání soutěže Najdi poklad

    7, Greifental
  6. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    asi jsem si toho všimnul pozdě, ale to už neni v ligách stříbrné a zlaté vylepšení hlavní budovy?
  7. CB

    Ahoj, založil jsem si vlastní cech a začal hrát cb, jen abych zjistil, že hraju proti jinému cechu, který na tom byl mnohonásobně lépe, měl 74 členů. Jako nechápu jak mam proti tomu hrát.
  8. Doplnujici ukoly

    To sice jo, ale když mám v mini výzvě prásknout třeba 30 zelených a začnu novou minihru v události, v té zelené nebudou, budou až v té další a toto platí pro veškerých 5 barev
  9. Zpomalený pohyb jednotek

    Zkoušel jsi to přepnout tady?
  10. Diskuze k Mini výzvám

    Podle toho, koho považuješ za začátečníka.
  11. cechovní bitvy - chtělo by to trochu fair play :)

    Já taky ne , jsme v diamantu
  12. cechovní bitvy - chtělo by to trochu fair play :)

    Náš cech ( 24 lidí ) bojuje proti cechu kde je 27 lidí, proti třem cechům kde je 50 - 80 lidí a dvoum cechům typu "pohoda,Klídek" a jsme na 2. místě, stačí trochu té domluvy a strategie, o počet lidí nejde, jde jen o to jak jsou schopní
  13. JEDNOTKY Ukrytí obranné armády města

    Určitě pro, zvlášť na mobilu je to hrůza
  14. Diskuze k verzi 1.269

    Když tak o tom přemýšlím...:confused: já hru hraju na starším počítači s gt 630 a i5 a ani jednou se mi nesekla. Gpu (jen tak pro info: moje gpu má 2gb oproti tvým 12gb) je využitá na 10 %, procesor tak na 5%, jestli se hra seká je to důvodem internetu, ne hardware.
  15. JEDNOTKY Ukrytí obranné armády města

    taky pro
Nahoru