Výsledky vyhledávání

  1. Dobrodružná diskuze o Společenství

    Líto ti jich být nemusí... v posledním eventu se mi to právě stalo, že jsem zapomněl :D Ale odměny se vložily do inventáře se skončením eventu :)
  2. Zpětná vazba na nové úrovně v Hradním systému

    Za mě úplně k ničemu... Upřímně by mě zajímalo, kolik hráčů toto již využije (teda věřím, že pár určitě ano, ale...) Jak již bylo psáno – pořád něco nové, ale "údržba" již zavedeného 0, téměř čistá 0... Třeba krčma by si něco nového zasloužila a jistě by to využilo mnohem více hráčů.
  3. Ovládání bitvy

    Ahoj, mně se také několikrát stal "překlik" :-D hlavně v situacích, kdy 3x za sebou byli 2 kopiníci, kde jsem dal automat a pak armáda, na kterou jsem nestačil a automaticky jsem zase kliknul na automat a bylo to :-D celá armáda fuč, takže já bych určitě souhlasil... buď s potvrzovacím oknem...
  4. Soutěž s velkolepými budovami

    spirálový most v Brusiu (Bernina expres)
  5. Knihy

    Tak mě se líbilo 451 stupňů Fahrenheita, Hlídač č. 47 (pro ty, kteří se rozpomenou na film: Knížka a film je úplně něco jinýho. Jo, jsou tam skoro stejný postavy, ale děj je od prostředka ke konci knihy úplně jinej), Obyčejný život, Filosofská historie, Tajemství nesmrtelného Niolase Flamela a...
  6. Filmy

    Tak u mě to bude asi klasika jako: Zelená míle, Vykoupení z věznice Shawshank, Forrest Gump.... dále staré i trochu mladší české (československé) filmy: Vesničko, má středisková, Limonádový Joe, Přednosta stanice, Cesta do hlubin študákovy duše, Slavnosti sněženek... pak třeba Kokosy na...
  7. Vtipné hlášky z filmů

    Těch by bylo :-D když zůstanem u RRRrrrr, tak: "Znáte moji ženu?" *Jo, šéfe* "Pěkná, co?" * Jo, šéfe*...a nebo z našich luhů a hájů :-D "Doktor říkal, že je momentálně zaostalej" (Vesničko má, středisková)....
  8. Sci-Fi

    Tak když se řekne Sci-Fi, tak pro mě jednoznačně nejlepší Stargate (SG-1, Atlantis i, ačkoliv je mnohými zatracován, Universe)
Nahoru