Výsledky vyhledávání

  1. traktorista

    Značka vybraných dia v opakovacích úkolech

    Současný stav: Žádná značka není Nápad: Jak všichni víme, z opakovacích úkolů 1x můžou padnout i dia. Bohužel nikde není zda už padly, takže hráč může snadno zapomenout za který už je nedostane. Navrhuji tedy, aby tam byla nějaká drobná grafická značka, která by říkala- tady už jsi je holenku...
  2. traktorista

    Inventář - sady

    Současný stav: Inventář připomíná spíš chaotickou směs všeho možného Nápad: Víc variant filtrace uložených věcí Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano Vzhledem k tomu, že setové budovy se zjevně stávají naprosto nedílnou součástí hry, navrhuji pro ně v inventáři samostatnou kategorii...
  3. traktorista

    Větší počet bodů v liště

    Současný stav: Je možné vybrat pouze 2 budovy, pak už body přidat nejde Nápad: Odemknout lištu na větší/neomezený počet Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano Nechápu, proč je lišta s body v tuto chvíli tak omezená ohledně počtu bodů, které se tam dají vložit. Když mi v expedici padne...
  4. traktorista

    Pořadí v Expedicích

    Oblast hry: Expedice Současný stav: Nic Nápad: Odměnit nejlepší hráče v cechu Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:Ano Expedice jsou prima. Fungují, odměny zajímavé, obtížnost hratelná, prostě paráda. Jediné co mě trochu mrzí, že tak úplně nepodněcuje soutěživost v cechu, je tam prostě jen...
  5. traktorista

    Zápis VB do historie událostí (PŘEDÁNO)

    Oblast hry: Historie v Radnici Současný stav:Není Nápad: Navrhuji aby se pokud někdo dostaví VB a já z ní něco získám učinil se zápis i do Historie v radnici Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano Navrhuji aby se pokud někdo dostaví VB a já z ní něco získám učinil se zápis i do Historie v...
  6. traktorista

    Drancování

    Svět: Arvahal Prohlížeč a verze: Chrome 48.0.2564.116 m Popis chyby: Je možné plundrovat sousedy, i když boj vzdám. Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: Asi pořád, nedokážu odlišit, kdy plundrování hned po boji není možné, protože má dotyčný vybráno a kdy ne. Detail chyby: Políčko...
  7. traktorista

    úprava tržiště II

    Oblast hry: tržiště Současný stav:zobrazují se nejprve nejstarší suroviny Nápad:zobrazovat od nejnovějších Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano, už jsem to sem jednou dával :D Opravdu by bylo fajn upravit tržiště tak aby se hráči zobrazily suroviny od posledních a ne od nejstarších -...
  8. traktorista

    Simulátor

    Oblast hry: Přestavování města Současný stav:Poraď si jak umíš :) Nápad:Simulátor by si měl umět nahrát moje město Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano V souvislosti s připomínkama k silnicím mě napadlo, že by bylo fajn, pokud by simulátor (nejlépe oficiální) si uměl nahrát moje...
  9. traktorista

    Současnost - kasárna

    Vojenské budovy ovlivňují % V této době ovlivňují vojenské budovy procenta obrany a útoku, a to kladně. Konkrétní informace budou opět uveřejněny v příslušných návodech. Pojďme si nastínit problematiku. Jako každá doba, i současnost má 5 vojenských budov. +4% útok - lehká jednotka +4% útok -...
  10. traktorista

    Změna úrovně cechovních VB za přebytečné plánky

    Na judasův popud to sem dávám jako zvláštní téma aby se mohl každý vyjádřit. Hráč by mohl změnit éru ze které bude budova dávat suroviny do cechovní pokladnice, fungovalo by to následujícím způsobem. Hráč postaví VB a po jejím rozkliknutí se objeví něco takového - Hráč si vybere éru a...
  11. traktorista

    popisek

    Bylo by fajn, pokud by se udělal ještě jeden popisek vedle názvu města, kde by mohlo být něco o motivaci, zušlechtění...takhle spousta hráčů název města kvůli tomu vymaže. Docela škoda.
  12. traktorista

    pořadí v obchodě

    Nevím jestli už to tu proběhlo, ale minimálně na posledních dvou stranách to nevidím - takže, proč mi v obchodě naskakuje ta tabulka od kamene, mramoru atd...myslím, že by spíš měla být automaticky ukotvena na surovinách z poslední doby, protože s nimi hráč obchoduje častěji, takhle musím...
  13. traktorista

    chyba automat.boje

    Stává se mi cca jednou denně, že pokud dám boj dokončit automaticky tlačítka zčernají a boj začne probíhat, ale nevysune se nahoře lišta pro rychlé ukončení a zobrazení výsledků, takže musím koukat jak vojáčci bojují a nejde do toho zasáhnout. Navíc obvykle před koncem ( nevím podle jakého klíče...
  14. traktorista

    neviditelnost

    Jak je to s neviditelností rangerů? Klasicky bylo potřeba na dálku nasadit houfnice - která jednotka to dělá v novém věku - tanky? Nebo bude potřeba s novýma jednotkama bojovat pouze na blízko?
  15. traktorista

    Tulák

    Jak přesně funguje tulák? Už jsem ho zažil jako obránce, takže - první ranou zemře a změní se v jakou jednotku, těch co je jich nejvíc nebo podle jakého klíče? Pokud budu mít třeba 4 tuláky a k tomu 2 granátníky a 2 mušketýry tak z něj bude mušketýr? Může se změnit i v dělo? Otázky, samé...
  16. traktorista

    Notre Dame s bonusem

    Kontrolní otázka - udělá Bazilika bonus i na výběr z NotreDame?
  17. traktorista

    body za útok

    Nesmělý dotaz - už někdo vyzkoušel zda za proražení obrany posílené třeba Dealským hradem je víc bodů než za obranu klasickou?
  18. traktorista

    Kontrolní otázka - přeskakování úkolů

    Mám tady teď jeden úkol od šaška a vůbec se mi nehodí ho dělat, je tu možnost ho přeskočit. Pokud to udělám, dostanu se hned na následující úkol nebo o celou větev úkolů eventuelně přijdu?
Nahoru