Výsledky vyhledávání

  1. Trh s náhozy VB

    Ahoj, vzhledem k diskuzi v tomto vláknu o novince a tomu, že už roky čekám, že to vývojáře napadne a ono asi ne a nechají očividně i nadále hráče nahazovat VB přes zprávy, navrhuji následující systémovější řešení náhozů VB, pracovně nazvané trh s náhozy. Představme si to jako trh se surovinami...
  2. Výměna přítele

    Ahoj, již to tu proběhlo několikrát, co jsem četl a nikdy to nebylo dořešeno. Nebylo by možné nějak zařídit aby šlo vyměnit přítele jinak než smazáním všech pod limit 80? Stačilo by zavést aby systém pustil příjem nového když je méně než 80 přijatých MNOU, nikoliv celkem + označit, kteří byli...
  3. Mazání budov

    Svět: Všechny Prohlížeč a verze: Opera, Chrome Popis chyby: Při prodeji budovy se vrátí klasicky čtvrtina ceny budovy. Jenže s bonusem na slevu budov z levelu cechu v CV jsou budovy při pořizování levnější. Přesto při prodeji budovy se stále vrací čtvrtina z původní ceny. Považuji to za chybu...
  4. Testoves

    To si děláte legraci, ne? Takže testovací vesnice, která má možná k dispozici neomezené množství střel si vyžírá poháry z jakéhokoliv sousedství, které se "jí" zamane? Chápu to správně nebo mě opravíte? Vtip je totiž v tom, že v mém sousedství ji nevidím a to i když v žebříčku se...
  5. Obranná bašta a rozšířené možnosti obchodu

    Zdravím všechny, v deštivou neděli mám čas sepsat pár nápadů: 1) Sekundární obranná bašta/věž = věž na jednom ze sektorů dobytého území. - tento sektor by pak měl stejnou funkci jako má velitelství, tedy šířil by se od něj obranný bonus (třeba půl na půl, jak vývojář uzná :) - věž by byla...
  6. PM Šampion jako těžká jednotka

    Svět: Brisgard Prohlížeč a verze: Opera Popis chyby: Postmoderní šampion se zobrazuje jako těžká jednotka. Asi jen grafická chyba pač to vypadá, že se chová správně, tedy jako rychlá. Chyba je poznat při použití filtru v manažeru jednotek kde při vyfiltrování rychlých jednotek se ukáží jen...
  7. Celoobrazovkový režim zamrzá

    Svět: Brisgard Prohlížeč: Opera Popis hry: při celoobrazovkovém módu hra zamrzne, při přepnutí zpět do normálu funguje zase normálně Zkoušel jsem hledat chybu na foru? Ano zkoušel - ve všech 4 vláknech :)
  8. Příliš velká obrana

    Svět D. Chvíli po tom se oběvila interní chyba. Po restartu OK.
  9. Mazání příspěvků

    Dobrý den, dnes jsem nalez několik zamčených témat v sekci Otázky moderátorem Lawnot666, u kterých si pamatuji některé své reakce, ty tam ale už nejsou. Je pravda, že mi je některý z moderátorů smazal? A jestli ano, je to v pořádku? Theseus
  10. Obrana obléhací armády

    Není to náhodou chyba?
  11. Ppbnost zisku odměn z náh. úkolů

    Zdravím ve spolek, rád bych věděl, jaká je procentuální pravděpodobnost zisku zboží v rámci všech možných odměn (zboží, medaile, zásoby, mince, diamanty, FP, nákresy) v rámci náhodné odměny z cyklických úkolů (těch, co se stále opakují, když máte ty základní už splněné)? Děkuji. Samozřejmě budu...
  12. Dvojitá motivace

    Zdravím, toto se mi právě stalo. Chybu vidím v tom, že mám na cukrovinkách 4h výrobu a tu budu vybírat až za půl hodiny. Informace, co by se mohli hodit: zrovna jsem přestavoval město takže budova byla chvílemi odpojená. Ještě zjišťuji u druhého návštěvníka, jestli mu budova šla v pořádku...
  13. Respektování cechů při slučování sousedství

    Zdravím všechny, mám jednoduchý návrh pro spojování sousedství: Algoritmus nebo jak to nazvat, který řídí spojování hráčů do sousedství by bral ohled na to, v jakém jsou hráči cechu a neházel by do sousedství spoluhráče z cechu. Bylo by to pro něj trošku omezující ale jistě by to i tak zvládl...
  14. Odebírat téma

    Zdravím, s touto aktualizací nám v tématech na cechovním fóru přibylo malé zaškrtávací políčko "odebírat téma". Smím se zeptat jak funguje nebo jak bude fungovat? Zatím jeho zaškrtnutí nic nemění, nebo jsem si toho alespoň nevšiml. Děkuji.
  15. Smajlík i pro návštěvníky

    Zdravím všechny, mám nápad, který by ušetřil hráčům hodně úsilí jak sdělit příchozímu, co bychom si od něj přáli vylepšit. Je to prosté - smajlík vyjadřující procento spokojenosti by se ukazoval i návštěvníkům, kteří nám přišli darovat hvězdu (nejlépe i s počtem přebytkové spokojenosti aby...
  16. Zobrazení dostřelu při boji

    Zdravím, při najetí na libovolnou jednotku při boji se nám vybarví dosah pohybu při jejím příštím tahu. Myslím, že by bylo dobře, kdyby se u střeleckých jednotek (a granátníků?) zobrazoval i jejich následný dostřel. Tedy maximální možné pole dostřelu při příštím tahu. Mě osobně tato grafická...
Nahoru