Výsledky vyhledávání

  1. Střelnice mušketýrů?

    Mám problém s úkolem Kachna a krytí. Ještě dlouho nebudu mít vyzkoumané přesné nástroje (abych postavil puškaře), takže bych se chtěl zeptat - nevíte někdo co je střelnice pro muškety?
  2. Propuštění hráče s červeným puntíkem

    Včera (12.3.) večer jsem vyhazoval z cechu několik hráčů kvůli neaktivitě (červený puntík) a zpozoroval jsem potenciálně závažnou chybu. Po potvrzení dialogu o propuštění hráče jsem zpátky na seznamu členů cechu a můžu pokračovat ve vyhazování. Řádek se jménem vyhozeného hráče tam už není, ale...
  3. Chyba při odpovědi na zprávu

    Při pokusu o zápis do vlákna zprávy určené všem členům cechu, které už má 100 příspěvků, dojde k chybě ("Omlouváme se došlo k interní chybě...") a je nutné hru restartovat. Ještě v úterý 29.1. ráno to přitom normálně fungovalo tak, že odpovědi šlo přidávat a systém odmazával nejstarší...
  4. Cech Authoryty

    Ahoj! Jsme pohodový cech Authoryty, který vyžaduje pouze aktivitu a pomáhání s hvězdičkami. Za to nabízíme pomoc v obchodě při vyměňování surovin a každodení zušlechtění a motivaci dle tvých pokynů. Jsme v tuto chvíli na 3. místě v žebříčku cechů na serveru Cirgard. Pokud nám chceš dopomoci k...
  5. Postav gilotinu

    Dostal jsem úkol postav 1 gilotinu nebo 4 šibenice (Ragu Silvertongue - Vůně povstání). Není problém postavit šibenice, ale co je ta gilotina? Není tím míněn Pranýř?
Nahoru