Výsledky vyhledávání

  1. Arthoris

    Denní výzva

    Ty výzvy ještě nejsou ve hře ne?
  2. Arthoris

    FoE rádio

  3. Arthoris

    Diskuze k novému systému sousedství

    :D:D, vše je možné :D, ale dopis psaný stylem. Zdar vy otylí, uhrovití, pubescenti, léčící si nějaký komplex. Co si dovolujete nastavovat možnosti po vojenské stránce tak, aby mohli silnější útočit na slabší, zbabělci jedni, pohrdám vámi, a jestli to nezrušíte, tak napíšu petici. Já jsem totiž...
  4. Arthoris

    Diskuze k novému systému sousedství

    Brečitelé napiště si spíš dopis zde: Address Friesenstraße 13 20097 Hamburg Germany Tam jim můžete ponádávat, a pourážet je, protože hráč využívá pouze to, jak to nastaví Inno, když takhle sousedství funguje, tak hráč asi za to nemůže. Každý si může využít plný potenciál hry, co dovoluje. A jak...
  5. Arthoris

    Vtipník

    Vojáci mají školení o minách a jeden vojín se ptá: "Pane veliteli, co máme udělat, když šlápneme na minu?" "Standardní postup, vojíne, je vyskočit deset metrů do výšky a rozptýlit se po okolí
  6. Arthoris

    Diskuze k aktualizaci 1.93

    Taky to mám zašedlé, asi chyba v matrixu.....
  7. Arthoris

    Diskuze k novému systému sousedství

    Asi teprve nedávno skončili z hrou...
  8. Arthoris

    FoE rádio

  9. Arthoris

    Vtipník

    Na sovětsko-čínských hranicích, napadla skupina čínských tanků, sovětský, klidně orající traktor. Ten palbu opětoval, a po zničení všech tanků odletěl zpět na základnu.
  10. Arthoris

    Vtipník

    Telefonuje Jelcin Clintonovi: - Pane Clintone, chtěl bych vám vyjádřit upřímnou soustrast k ztroskotání vašeho raketoplánu. - Ale náš raketoplán odstartuje až za 5 minut. - Aha, tak zavolám později.
  11. Arthoris

    Diskuze k cechovním expedicím

    Přesně, jak píše Lord, nikdo neříkal, že chce 2x tak těžší 4 lvl, ale prostě jen delší tzn.: přidat ten čtvrtý lvl nějak rozumně. Ale narvat tam 250% útok/obrana, a ještě dvě vlny, to fakt vymyslí jenom inteligent. Pokud si do města nenarvete 15 kasín dornů, což normální hráč teda neudělá, tak...
  12. Arthoris

    Diskuze k cechovním expedicím

    Taky by mě zajímalo.....
  13. Arthoris

    Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Tady spíše nastává otázka, jak je možné, že to z takovými parametry dali vůbec do hry. Na BETĚ si toho nikdo nevšiml?, že to nahráli na ostré servery? :) A pak až to nerfnuli.
  14. Arthoris

    Diskuze k cechovním expedicím

    Ten rituální oheň půjde získat, jako odměna za střet jen ve 4 levlu?
  15. Arthoris

    Drancování bodů

    Nejde plenit je to i někde napsané....
  16. Arthoris

    Diskuze k novému systému sousedství

    JJ je to věc názoru, za mě dobrá změna.
  17. Arthoris

    Diskuze k historickému okénku: Tour de France

    Ten kiosek je celkem ok na vyplnění místa.
  18. Arthoris

    FoE rádio

  19. Arthoris

    Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Tak to by nechtěl snad nikdo :D
  20. Arthoris

    Diskuze k cechovním expedicím

    Tak tohle je zklamání, a i nepochopitelné, když to byla odměna, kterou jistě každý uvítal.....
Nahoru