Výsledky vyhledávání

  1. RafaelSantos

    Uzamčení VB

    Navrhuji přidat možnost uzamčení velkolepých budov, aby do nich nemohli ostatní hráči přidávat body po dobu, kdy bude budova uzamčená. Když uvedu konkrétní případ: Alcatraz na úrovni, který mi dává 100 vojáků. Chybí mi doplnit do konce úrovně třeba jen 10 bodů a za 5 hodin skončí časový interval...
  2. RafaelSantos

    Předčasné postavení VB

    Zdravím. Mám dotaz proč není zamezeno, aby měl hráč, co je například v době bronzové, postavené velkolepé budovy jako jsou Mys Canaveral a Dynamická věž. Jestliže je tu nějaký posloupný výzkum (ve kterém nejde přeskakovat doby) od pravěku do ..., tak je absloutně nereálné, aby v době bronzové...
  3. RafaelSantos

    Odměna za plnění úkolů

    Oblast hry: Odměna za plnění úkolů Současný stav: Za splnění cyklického úkolu dostanu odměnu, kterou nemohu ovlivnit Nápad: Při plnění cyklických úkolů např. vyprodukuj smlouvy 5x, vynalož 81 výzkumných bodů, shromáždi 550 tisíc mincí... dostanu náhodně nějakou odměnu; mince...
  4. RafaelSantos

    Motto - RafaelSantos

    FoE - Pro ty lidi tam dole jsi Bohem...
  5. RafaelSantos

    Znak - RafaelSantos

    ............................................
  6. RafaelSantos

    Hráč v CvC bez cechu

    Gratuluji. Krásně jste mi znechutili tuto hru. Ti, kdo nejsou v cechu a nebojují ve válkách, jsou v podstatě diskriminováni. Hlavně v ohledu, že body za vítěztví se započítávají do stejného žebříčku jako boje PvP. V turnaji, kde jsem byl včera suveréně první, koukám dnes ostatním hráčům na záda...
  7. RafaelSantos

    Člověk z doby železné - RafaelSantos

    Milé děti, dnes vám povím sci-fi příběh, jak se někdo, kdo žil 12 století př.n.l. dostal do současnosti. Začalo to kdysi dávno v oblasti dnešního Ruska (na časové přímce v době někdy mezi dinosaurama a iPodem). Na tomto území sídlila v hradišti malá skupinka lidí a jelikož to dobře uměli s...
  8. RafaelSantos

    Příběh šlechtice - RafaelSantos

    Přátelé, dnes se dozvíte příběh o jednom chudém rytíři, kterak přišel o hlavu. Teda chtěl jsem napsat ke dvoru. Raul von Pudlik (později zvaný Bluma, ale to je zas jiný příběh) pocházel z malé bezvýznamné vesničky zvané Dallas, která leží konkrétně někde v Evropě. Příběh začíná zrovna když...
  9. RafaelSantos

    Kutil RafaelSantos

    Soška z vizovického těsta...
Nahoru