Výsledky vyhledávání

  1. 4. úkol

    klášter
  2. 3. úkol

    4 limuzíny
  3. 2. úkol

    Studánka přání
  4. 1. úkol

    388
  5. 7. den

    1. Kartograf 2. Šampion 3. Princezna Myciena
  6. 6. den

    1. Výzdoba 2. Rozšíření 3. Socha míru
  7. 5. den

    1. Lotosový chrám 2. Hastroš 3. výzkum - doba bronzová, doba pokroku
  8. 4. den

    1. Pivovar - medovina 2. Svatyně znalostí 3. Neptunova fontána
  9. 3. den

    1. Alchymista 2. Socha příšery 3. Notre Dame
  10. 2. den

    1. Strom lásky 2. Atomium 3. Zepelin
  11. Zadání soutěže; 1. den

    1. Studánka přání 2. Krejčí 3. Alcatraz
  12. motto-MIO5

    Formujte Oblast, Rozvíjejte Globální Ekonomiku. Obdělávejte Farmy. Exkluzivní Možnosti Pro Inspiraci, Relaxaci a Emoce.
  13. znak - MIO5

    Návrh znaku FoElympiády
  14. Herní pole

    To se mi líbí. Mít možnost budovy podle typu "vypínat" (samozřejmě jen zobrazení, ne je odstranit), třeba postupně všechny, až zůstanou jen cesty. Teď řeším, které cesty už mám upgradované a které ne :-(
  15. Herní pole

    nejsem příznivcem návrhů ovlivňujících hru ve prospěch jednoho hráče (tak jak se to hodí jemu). Doufám, že můj nápad je obecnější: Když nelze otáčet mapou a kontrolovat zastavění polí, hodilo by se počítadlo, třeba v liště vlevo nahoře, kolik polí 1x1 je na vlastní mapě nevyužitých. Osobně mi...
  16. Nekorektní zobrazení cizích měst

    Flash player aktualizován, CCleaner vše vyčistil, Antivirus v herním módu pouze "nevyrušuje" při celoobrazovkovém režimu, ale i tak jsem to nastavil. Nevím co z toho pomohlo, zatím se to zobrazuje dobře, tak snad to vydrží. Díky za pomoc.
  17. Nekorektní zobrazení cizích měst

    Bohužel nepomohlo, dříve to nedělalo, odhaduji až od aktualizace 0.30, ale jistě to nevím. Dnes jsem dokonce našel člena cechu u kterého nevidím žádnou stavbu, jen terén základního prostoru s kameny a stromy. Nemyslím si, že mám slabší počítač (ACER ASPIRE 5336, Intel Core 2 Duo P7350)
  18. Nekorektní zobrazení cizích měst

    Při návštěvě některého cizího města, v cechu nebo i sousedů se mi nezobrazí všechny budovy a to někdy ani radnice. Jen cesty a dekorace, takže to dost omezuje možnosti zušlechtění a motivace. Máte s tím ještě někdo zkušenost? Můžu něco udělat pro nápravu?
  19. vynulované počítadlo

    Ahoj, na liště "členové cechu" a v tabulce "profil cechu" se mi vynulovala všechna počítadla bodů. U sousedů i přátel je to v pořádku. Můžu něco udělat, nebo jen čekat?
Nahoru