Výsledky vyhledávání

  1. Vyskakovací okna

    Tak toho jsem si nějak nevšiml, že je to na to hromadné vybrání, bral jsem to jen jako upozornění, že je nějaká výroba ve městě k výběru..... No ale stejně na to nemám dost diamantů, dalo by mi to na 11 hromadných výběrů a pak dost. Utratil jsem přes 3000 diamantů v jedné CB za urychlování...
  2. Vyskakovací okna

    Tak to je blbý, přijde mi, že za poslední dobu je těch oken čím dál víc ..... jaké to bylo pěkné, když jsem před 10 lety s hrou začínal a to byla jiná liga, hezčí...... A kde je ten hromadný výběr? Ten se prý musí platit za dia? A je asi jen na mobilech, ne? Já hraji hru jen a pouze na PC.
  3. Vyskakovací okna

    Je nějak možné omezit zobrazování vyskakovacích oken při každé odměně, když vybírám město? Je to otravné, jak na mě vyskočí 20 oken při každé odměně a pak to musím vše zavírat a je to na palici. Třeba jen za ty stromy životní síly, Hromové věže, Oslí výběh a podobné věci ve městě to vždy vyhodí...
  4. Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

    Tak se mě v cechu dnes celý den hráči ptají, kde najdou eventové úkoly, že to nemají vidět nikde, než jim to vysvětlím, že to mají v té seskupené ikoně vlevo :-( I ted ve 20:25 mi psal hráč v cechu, že nikde nevidí eventové úkoly. Takže je to pro většinu hráčů nepřehledné to seskupení.
  5. Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

    Ano, taky to tak mám, zatím, je otázkou času, kdy i na PC seskupí ikony Příběh, Denní a Událost do jedné. Přitom mám monitor 27 palců a místa habaděj, tak nechápu, proč se to musí i na PC verzi seskupovat :-(
  6. Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

    To seskupování ikon na PC je šílený, musím na to klikat, abych viděl, co tam je a kolik mi ještě čeho zbývá a když vyberu Věž smíru, tak se mi ani ta ikona nezobrazí jako první, ale je někde schovaná a musím na to klikat, abych viděl, kolik mi ještě zbývá možností sebrat zboží za motivaci...
  7. Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

    Seskupení je už i na PC (hraju jen a pouze na PC) a je to nepřehledné, to mohu potvrdit, dřív to bylo lepší......
  8. Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

    Má to jen někdo, já to taky tady na světě C nemám, ale na Betě to mám. U nás v cechu to má jen pár hráčů vidět a ostatní to taky nemají. Je to testování na live světě :-(
  9. Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

    S tím souhlasím, ty denní odměny jsou výsměch pro hráče ve vyšších dobách a jsou k ničemu. Jako na co mi je nějakých 16000 medailí, když jich mám přes 15G a nevím co s nima?
  10. Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Novinky v CE ....... a kdy sem konečně už dají to omezení na bonus táborů v CB? Už na to hráči čekají dost dlouho a pořád se to odsouvá :-(
  11. Sportovní diskuze o Forge Bowl 2023

    Pokud si pamatuji dobře, tak jak zrušili v létě ty bonusové bedny co jsme dostávali v eventu, tak psali v oznámení, že se nemusíme bát, že bychom tím zrušením nedosáhli na plný level eventovky, že udělají vše pro to, aby to šlo i bez utrácení diamantů, ale jak je vidět, vůbec se toho nedrží a...
  12. CB

    Přesně tak, v CVC žádné odměny nejsou a stále tam hraje dost cechů, tak proč dávali odměny do CE i CB? Kdyby to bylo vše bez odměn, bylo by to zajímavější, jak by to pak cechy hráli, takhle se jen hráči honí za odměnami a body do tabulky a hra ztrácí význam v tom, v čem byla založena .... vývoj...
  13. CB

    Jsme na tom ted stejně, u nás si to rozebrali dva cechy a berou i pole u domečků ostatním, nedá se nic pořádně uhrát......
  14. CB

    Jo, zrušit odměny a aspon by to tolik cechů nenutilo tam pořád bojovat, tedy spíš některé hráče co jdou jen po odměnách. Mě tam nepadá nic zajímavého, diamanty jsem neviděl ani jednou za boje v CB :-(
  15. CB

    Už aby se zavedlo konečně to omezení do CB, takhle se nedá hrát, když mapu mají dva cechy, co to je pak za cechovní bitvy? To je jen farmaření odměn pro dva cechy a nic víc..... To nemá s cechovními bitvami pak vůbec nic společného :-( Navrhuji zrušit odměny za boje v CB :)
  16. Bonus z jádra

    Nešlo by prosím sjednotit název doby jen do jednoho? Někde se píše Arktická budoucnost, jinde zase Ledová budoucnost a lidi v tom mají někdy zmatek, když se mě v cechu ptají, kde mají najít ti Arktiku, když ji ve výzkumu nevidí a nedojde jim, že Arktika je Ledová budoucnost. Myslím si, že...
  17. Nákup FP za mince

    Ano, toto máme na mysli s kolegou v cechu, já to vidím, on ne.....
  18. Nákup FP za mince

    Hraju na PC a kamarád taky, a každý to máme jinak, já to mohu kupovat po 1/5/10 bodech za mince, ale on ne, on tam má jen nákup po jednom bodě, takže asi tím, že se to hraje na PC nebo Telefonu to nebude. Spíš, jestli to není někde v nastavení hráče? Nebo nevím, ale na Betě to bylo už před pár...
  19. Diskuze o 1.197

    Tak mě to na PC nevadilo, byl jsem na to za těch 6 let co hraji zvyklý. Nějak si nastavím město a ono se mi bude po každém zadání výroby měnit na velké zobrazení?
  20. Diskuze o 1.197

    Po té dnešní aktualizaci je protivné to ZOOMování města po zadání výroby ve výrobních budovách. Jak se opustí okno, město se zvětší a skočí to na poslední výrobní budovu, co byla zadána výroba na ní.
Nahoru