Výsledky vyhledávání

  1. Vyskakovací okna

    Je nějak možné omezit zobrazování vyskakovacích oken při každé odměně, když vybírám město? Je to otravné, jak na mě vyskočí 20 oken při každé odměně a pak to musím vše zavírat a je to na palici. Třeba jen za ty stromy životní síly, Hromové věže, Oslí výběh a podobné věci ve městě to vždy vyhodí...
  2. Adobe Flash Player

    Zřejmě už tento dotaz tu někdy nebyl, ale nenašel jsem ho. Hraji FoE v IE i Edge a poslední dobou mi stále skáče tato hláška: "Před hraním hry se ujisti, že máš nainstalovanou a aktivní nejnovější verzi programu Adobe Flash Player." Když ale pustím IE nebo Edge pro kontrolu flash, tak tam je...
  3. cech Země Koruny české

    Zdravím všechny hráče na našem světě! Po nějaké době jsme museli udělat reorganizaci a propustit neaktivní hráče, co se nám tu nahromadili. Proto jsem se rozhodl, že zde udělám nábor hráčů nových. Jsme cech, který si nevymýšlí nějaké přehnané požadavky na členy cechu. Spíše se to snažíme řešit...
  4. Budovy zpět do inventáře

    Oblast hry: Město Současný stav: Nemožnost uskladnění budov do Inventáře Nápad:Mám nápad, jestli by nešlo pouvažovat o možnosti, aby se budovy, které se koupily a jsou ve městě mohly přesunout do inventáře, jako do skladu a nemusely se prodávat a znova kupovat. Je to nevýhoda hlavně u prémiových...
Nahoru