Výsledky vyhledávání

  1. Y u m a n

    Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    všichni nadáváme že se nám to nelíbí !!! ale to stejně nepomůže udělají si další "dokonalé" eventy co hraje míň a míň hráčů já už nehrál posledních xx eventů a je mi to líto jediný ukazatel co pro ně platí když se snižuje hráčská základna a nebo negativní ohlasy na FB ale ne na český ale na ten...
  2. Y u m a n

    Střídačka Fotbalového poháru 2023

    tak po přečtení výše uvedených příspěvků jsem se uklidnil a uvědomil si že nejsem pako :eek: ale že hra jde někam úplně do pr...... tento event je druhý po sobě co nebudu hrát to se mi nestalo za deset let hry a asi je na čase dát tomu vale což mě mrzí dám tomu ještě čas cca do vánoc ale...
  3. Y u m a n

    Diamanti

    za to slovo "omilem" je to to v pořádku :eek:
  4. Y u m a n

    Diskuze k verzi 1.236

    Vylepšení Nyní můžete odeslat zprávy i hráčům, kteří vás ignorují - ale nepřečtou si je - Tak to je teda opravdu vylepšení na tom muselo makat v Hamburgu lidí :eek::eek::eek:
  5. Y u m a n

    Zpětná vazba na oznámení na fóru

    Přesně hráč NoVa ukázal jak to tu chodí - jeden hráč zde napíše názor a hned jiný (moderátor) napíše že to vlastně není potřeba takže vlastně proč se nás comunity manager ptá na názor a hned moderátor nás za názor sejme . Jestliže hráč Nova nepochopil co jsem tu napsal můžu mu to vysvětlit a za...
  6. Y u m a n

    Zpětná vazba na oznámení na fóru

    Mě chybí dvě věci : 1, aby se vedení ptalo hráčů na základní věci s čím nejsou spokojení ve hře a naopak co se jím líbí aby se tak vytvořila statistika kterou by pak comunity manager vtvořil tlak na centrálu aby se odstranily ve hře ty věci co trápí ty hráče 2, potom mi chybí vyjádření...
  7. Y u m a n

    Diskuze o Mughalské říši

    Tak to se zase INNU povedlo zase nad tím přemýšleli až to pořádně zkur..... , jestli chtěli abychom byli jako chudí Indové a měli málo Rupií tak to se jim povedlo nejdřív jsem měl obavu že jsem na chybě já ale když to tu čtu tak jsem v klidu. Ale je potřeba počkat až zase nějací mladoši...
  8. Y u m a n

    Povídání o Centru událostí

    časem INNO zjistí že je to na H....O a zruší to :)
  9. Y u m a n

    Diskuze o 1.186

    ano máš pravdu je tolik důležitých vylepšení ale to vzdání je fakt důležité a proto tímto INNo Games za to děkuji :rolleyes:
  10. Y u m a n

    Diskuze o novém centru zpráv

    díky Sabi - já si myslím, že by bylo zajímavé udělat dotazník co je špatné a co je dobré ve hře a kdyby se hráči přes vedení cechu požádali aby se každý vyjádřil tak by to bylo hodně ukazující kam by měla směřovat hra a kde jsou chyby. Myslím si, že Inno neví o detailech nebo co hráčům vadí...
  11. Y u m a n

    Diskuze o novém centru zpráv

    Ahoj všem citace Thessea: "Mohl by mi někdo ze zdejšího týmu odpovědět, pokud to ví, pokud ne tak alespoň názor nebo jestli tušíte změnu, proč se tato část hry vytrvale ignoruje? Proč už dávno neexistuje nějaký "trh s náhozy". Proč se stavění velkolepých budov děje roky přes zprávy? A prosím...
  12. Y u m a n

    žebříčky

    Pro
  13. Y u m a n

    Diskuze ke kolonizaci pásu planetek

    Jen nechápu proč v kolonizaci marsu se nevrací aspoň zčásti mince a kladiva za prodej budov. Koupím budovu za 200 tis. mincí a 200 tis. kladiv a ted se to změní na novou dobu a všechny mince budou v perdeli :cool: a to nemluvím o ukolech v eventech opakující se koupě budovy a zase jsou náklady...
  14. Y u m a n

    Diskuze o aktualizaci 1.174

    Tak nevím dá se do hry nová věc - práva pro CB a nikdo nenapíše o co go - ale to je poslední dobou normální věc udělá se event a musí se udělat po zahájení video protože to xx procent hráčů nechápe. Ale zajímalo by mně jestli je chyba v Německu nebo se nestíhá přeložit ?? y.
  15. Y u m a n

    Zamrznutí hry při přesunu na mapu či do obchodu

    Barbucha má pravdu v poslední době to začíná zamrzat zkoušel jsem jiné prohlížeče a některý méně některý více ale net je ok myslím si že je to hrou píšu zprávu a najednou nejde odeslat musím počkat apod chyby jinak ntb mám kvalitní všechno je aktualizované a na odpověd typu abych si promazal...
  16. Y u m a n

    postup do vyšší ligy v CB

    PRO návrh
  17. Y u m a n

    Diskuze o Dnu sv. Patrika

    Je těch eventů pořád víc a jsou čím dál "složitější" a proto na to prdím :) a počkám na event kde se mi bude líbit hlavní cena do města a ne nějaký les
  18. Y u m a n

    Diskuze o cechovních bitvách

    Zdar mně by zajímalo a co CVC bude zrušené ? nebo zůstane ? a co ty surky na vyjednávání to budeme dávat a co surky v cechovní pokladnici ??
  19. Y u m a n

    Diskuze o aktualizaci 1.158

    tak jak je to s těma kopiníkama v cvc ?? všechny ery jsou jima zahlcené a do obrany jdou dát pořád ???
  20. Y u m a n

    Diskuze ke kolonizaci Marsu

    Zdarec všem závislákům , nevíte jak dlouho bude blikat mapa území když už nechci dále těžit tu marsovskou rudu ???? Nebo mám monitor přelepit nějakou páskou ??? :rolleyes: y.
Nahoru