Výsledky vyhledávání

  1. Y u m a n

    Přístav - oceánský terminál - vysvětlení

    Prosím o vysvětlení (nikde jsem to nenašel) : Otázka : v přístavu po vyslání posádky mi ukazuje že objem orichalka které mi to přiveze je 60 ks a pod tím je v závorce 10 ks - co znamená to v závorce když mi to přiveze jen těch 60 ks ?? děkuji y.
  2. Y u m a n

    forum - nefunkční odkazy

    Zdravím chtěl jsem se zeptat kdy budou funkční odkazy na návody v novém prostředí fora a za druhé když něco navštívím pořád se to "zelená" jako kdyby tam byla novinka ??? Nebylo lepší spíše přeložit wiki uplně do češtiny než ještě dělat návody na foru. Na elvenaru je kompletně přeložen wiki a...
  3. Y u m a n

    Výpočet bonusu útoku bránících jednotek

    Ahojte lidičky Mám na Vás jeden dotaz ani na fóru jsem nenašel odpověď Jakým způsobem se vypočítává bonus útoku bránících jednotek ? (jasně součtem ale čeho ať počítám jak počítám tak ty procenta nesedí) Bonusy : (vyhledáno z popisů staveb na fóru) castel - zvyšuje útok a obranu...
  4. Y u m a n

    Návrh na zdokonalení cechovních válek

    Ahojte, v současné době mi vadí nejvíc na cechovních válkách (nemluvím o surovinách to už tady bylo x krát) následující věc - Informační panely jak sektorů, tak vojska když ho člověk chce vložit do útoku a proto navrhuji aby došlo k úpravě buďto k časovému zpoždění anebo k možnosti vypnutí...
  5. Y u m a n

    Forum - příspěvky

    Ahojte všichni měl bych jeden nápad (nevím jestli je to technicky možné ) nešlo by aby jsme měli možnost jednoduše souhlasit anebo nesouhlasit a každým příspěvkem na foru. Každý by měl možnost vyjádřit jednoduchým způsobem svůj názor a možná by nebylo tolik spamu. Z jednoho počítače jeden názor...
  6. Y u m a n

    Observatoř - suroviny

    Ahojte mám nápad (nápad členky našeho cechu) týkající se observatoře, že by mohl člověk nastavit jaký typ (z které doby) surovin má observatoř vyrábět. Je to jednoduché, geniální no ni :cool:
  7. Y u m a n

    Cechovní války - vzdálenost veliteství

    Ahojte lidičky nikde jsem se nedočetl v návodu ani tady na fóru jaká je potřebná vzdálenost velitelství od sektoru, který chci nově dobývat. ptám se proto, že když mám sektor o více než jeden sektor dále od sektoru, který chci dobývat tak mě to anglicky hlásí, že musím mít velitelství v...
  8. Y u m a n

    Nastavení antiviru

    Vážení, mohl by mě někdo zkušenější poradit s nastavením antiviru Avast. Připadá mi, že za zpomalení hry může i antivirus protože při načítání každé stránky (při motivaci hráče, bojích apod) provádí kontrolu. Jestli by se nemělo částečně omezit činnost antiviru (vím, že vypnutí je blbost). Nikde...
  9. Y u m a n

    režim na celou obrazovku

    myslím si, že když chci přepnout režim na celou obrazovku aby se zobrazoval nápis jestli chci povolit režim na celou obrazovku je zbytečné !! a když to odsouhlasím tak v pozadí nápisu je nějaká budova která hned otevře okno s nápisem co ta budova v tu dobu dělá tak že dvakrát zbytečné kliknutí a...
  10. Y u m a n

    šedý čtvereček u obrázku spoluhráčů

    chtěl bych se zeptat na účel šedého čtvečečku v levém horním rohu obrázků u spoluhráčů (nikde jsem to ten účel nenašel) a nešlo by když je hráč on-line aby změnil barvu třeba naa červenou díky
Nahoru