Výsledky vyhledávání

  1. Observatoř

    Ahoj ještě jsem nezjistila , co znamená u Observatoře " Cech získá bonus podpory obrany sektorů "
  2. Úkoly

    chci se zeptat, v úkolové řadě je úkol "Postav syntetizátor z doby Osídlování měsíce Jupiteru", postavili jsme nové syntetizátory ve městě i ve Vesmírném přístavu výrobu surovin a stále není úkol splněn. Můžete někdo poradit, kdo úkol splnil?
  3. PVP aréna

    mám nápad, když splním krystalovou truhlu, získám odměnu, ale poté do konce měsíce už nic, nešla by ještě další truhla, jinak hreji do konce měsíce jen abych nevypadla z PVP
  4. Hojná moštárna

    ahoj, když zadávám výrobu, nejsou vidět na 8 hodin suroviny
  5. Osada - nefungují kladívka na kameny

    U hráče Smítko nejdou odstraňovat kameny i když má kladívko, nejde to na notebooku ani mobilu
  6. Velkolepá budova přátelé

    Ráda bych se zeptala, jde někde nastavit, aby mi nikdo nemohl přispívat na VB? Už jsem se s tím setkala, jestli to není nějaká chybka.
  7. Označení hráče off-on line

    Byla bych ráda, kdyby jsem stejně jako ve foru viděla, jestli je hráč off nebo on line. A ještě pokud by ve zprávách fungovaly také smajlíci. Hledala jsem nápad, ale nikde jsem ho nenašla. Majka :cool:
  8. cech CosaNostra

    Hledáme nové členy do cechu, svět Dinegu, nemáme žádné zvláštní podmínky, vzájemně si pomáháme při stavbě VB a při obchodování. Pokud denně nemotivujete nebo nezušlechťujete, nevyhazujeme. Pokud budeš mít zájem písni elovin nebo majk1a
  9. nová věž v bojích

    přibude nové období, když se objevila nové políčko na věž?
  10. Moderní doba

    neustále čtu o zimních úkolech, ty pravděpodobně začnou v prosinci, ale nikde se nepíše kdy začne moderní doba,abychom mohli pokračovat ve výzkumu
  11. otevření dalšího věku

    je někde popsáno jak ve výzkumu otevřu další věk nebo to musím zkoušet, dokud se nezadaří:p:D
  12. výroba ovocná farma

    ahojky, nejde mi odkliknout měsíc ve výrobně na ovocné farmě, co s tím? Díky Majka
Nahoru