Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze o Mughalské říši

    Tak tohle je zatim nejvetsi opruz ze vsech osad
  2. Diskuze o 1.209

    Taky by stalo za uvahu nenacitat odmeny z pvp areny o pulnoci, ale az rano nebo jako balicek do inventare. Takhle to napr. zaplacne listu fb o pulnoci a nove body se nenacitaji - odmena k nicemu.
  3. Povídání o Dni sv. Patrika 2021

    Ahoj, na herni taktiku tady par nazoru bylo... spis se zeptam, vyplati se levlovat slavnost a loď na 300 level nebo to nechat na 250? Je to docela drahy a nevim jestli to ve finale usetri cas...
  4. Diskuze o jarní události 2020

    A kde vidíš ten počet skoku? U forge bowlu to byly yardy, ale tady nevidím kde to spočítat...
  5. Diskuze k aktualizaci 1. 127

    taky tam mám pořád zoom a už je to pěkně otravný...
  6. 10. den

    17
  7. 9. den

    2
  8. 8. den

    19
  9. 7. den

    1
  10. 6. den

    29
  11. 5. den

    11
  12. 4. den

    2
  13. 3. den

    18
  14. 2. den

    15
  15. 1. den

    26
  16. Diskuze k Oceánské budoucnosti

    Ahoj, nevíte někdo na co jsou ti Avataři, co se odemykají ve stromu výzkumu v oceánské budoucnosti? Díky!
  17. Diskuze k Oceánské budoucnosti

    Ahoj, hlavně tam u úkolu Podvodní boj změňte popisek z "Rozpusť...." na "Naverbuj..." Stálo mě to asi 15 jednotek než jsem zjistil že je tam chyba :-)
  18. Diskuze ke Chrámu relikvií

    Ahoj, možná jsem se jen špatně díval, ale u relikvie jsem nikde neviděl popis jestli jde o obvyklou, neobvyklou, nebo vzácnou... podle čeho to mám poznat? Podle typu pajduláka nebo podle barvy? A jaký je rozdíl mezi bronzovou a zlatou? Protože fakt nevím jestli 10 tuláků je super výhra. :)
  19. Seznam úkolů

    Ahoj, je už někde seznam úkolů průmyslové doby? Zajímaly by mě především ty jednorázové, co jsou hned po dosažení průmyslové doby... Díky!
  20. velikonoce

    Ahoj, víte někdo jak funguje ta studánka přání? Tj. jak často vyrábí? 1x za 24 hod? Kolik kusů surovin, peněz, diamantů vyrábí? Stojí něco výroba? Zdroje, peníze? Podobně u skrýše tuláků - kolik je jich možné vyrobit? 5ks? Jak dlouho trva výroba? Kolik stojí výroba 1 ks tuláka. Díky :-)
Nahoru