Výsledky vyhledávání

  1. Verkos Vlkan

    Cechovní boje

    Současný stav:lze vidět s kterými cechy mohu bojovat Nápad: Ostatní cechy by neměli být poznat. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Momentálně lze jednoduše hned po startu CB zjistit s kterými cechy válčím a uzavírat dohody. Zábavnější by dle mého gusta bylo kdyby to nešlo poznat. takže...
  2. Verkos Vlkan

    Zamykatelné zprávy aby byli nahoře

    Současný stav: Zprávy momentálně fungují tak , že nahoře je vlákno cechu ( pokud mám cech ) a to je tam stále a ostatní zprávy se stále rolují dolů jakmile přiletí nová a ta je nahoře. Nápad: Uvítal bych kdyby se dali zprávy co chci sledovat zamykat tak aby zůstali nahoře pod vláknem cechu...
  3. Verkos Vlkan

    Opakující se úkoly

    Zdravim hledal sem na foru ale nikde jsem nenasel : seznam opakujicich se ukolu dne epoch , nevi nekdo? pripadne odkaz.diky
  4. Verkos Vlkan

    Obchod

    V obchode je tlacitko jen pro cech aby nabidky co vytvorim byli videt jen pro cech . chci tlacitko jen mimo cech,a kdyby to nebylo moc troufale tak urcite by se dala vytvorit lepsi verze s tlacitkem sousedi , pratele , cech , nesprizneni(cizinci/ti co nemam nikde v liste )
  5. Verkos Vlkan

    UTOK vzdy ubere jeden zivot

    je nesmysl aby utocnik kdyz zasahne soupere vzdy ubral alespon jeden zivot , melo by se to vratit na moznost s nulou kdyz je rozdil dob alespon 2.kdyz vezmu extrem tak kopinik mi zrani letaci jednotku nebo tezce opancerovany tank ktery je rychlejsi .Mohl by kolem nich jezdit dokola jak ovcacky...
  6. Verkos Vlkan

    Tlacitko pro obměnu armády

    při výběru jednotek do útoku bych uvítal tlačítko uložit nastavení jednotek ( těch 8 co mám v utoku ) aspoň 3 úložný pozice.samozřejmě k tomu nahrávací tlačítko :).To nahrávací tlačítko byvám tam nahrálo zdravé jednotky pokud nějaké máte a nebo vyměnilo poškozené za zdravé ! nebylo by to tak...
  7. Verkos Vlkan

    novinky - historie udalosti

    Chtel bych aby v historii udalosti slo kliknout na jmeno a tim se rozbalil strom co vsechno udelal v tom casovem pasmu ktere tam je k dispozici 14 dni hadam+-............tim by se rychle dalo zjistit jestli motivuje nebo vas jinak podporuje/skodi a jeste bych to mozne kliknuti pridal na jmenu v...
  8. Verkos Vlkan

    mlha

    Mam objevenou a zabranou celou mapu a kun jede na lod,ale dole vpravo je porad uzemi v mlze to je bug nebo sem neco vynechal?
  9. Verkos Vlkan

    seznam Questů

    Ahoj,prosil bych o nějaký seznam Questu pozdniho stredoveku a kolonialni doby,nikde jsem to nenasel,pokud vubec existuje:) ,diky.
  10. Verkos Vlkan

    trocha vzdelani

    nebylo by na skodu,pridat ke kazdemu vynalezu technicky popis kdy se to asi tak vynalezlo a vse okolo pouziti te technologie nebo vynalezu,par technickych dat,to sami o jednotkach ,kdy se poprve pouzila ,nejcastejsi nasazeni ,nejaky historicke bitvy.At se neco take priucime 2 stranky A4 +- by...
  11. Verkos Vlkan

    Motivace , Zuslechteni pocitadlo casu

    Dobrý den napadlo mě jestli by se nepřidalo počítaní času na ikonku přítele/souseda/cechu vedle jmena v pravo nebo vlevo ci pod jmenem .Ta ikonka by určovala před jakou dobou vás ten hráč motivoval či před jakou dobou zautočil,a hráči by pak věděli kteří přátelé jsou už neaktivní nebo jak moc...
  12. Verkos Vlkan

    24 hodin mezi motivaci utokem

    Ten limit kdyz je 24 hodin na motivaci, utok a tak,kazdy den vam to posouva cas dal a dal protoze nedokazete udelat to sami druhy den ve stejnou sekundu,a nakonec se to tak posune ze musite den vynechat,neslo by ten cas dat na 23 hodin?
  13. Verkos Vlkan

    Cena pohybu jednotek na hexmape

    Nemuzu nikde najit kolik stoji pohyb jednotek po ruznych terenech pohybovych bodu,kopinik ma pohyb 14 ale vecinou mi ujde tak 6 policek,rad bych vedel kolik pohybu to stoji na ruznych terenech nebo jestli se to pocita nejak jinak...
Nahoru