Výsledky vyhledávání

  1. Zadání soutěže: Osmisměrka

    1. Hledaná slova (pojmy): maják, med, mapa, ruina, eben, sklo, huť, májka, král 2. . Kolik zbylo nepoužitých písmen? 3 . Kolik písmen s čárkou bylo z tabulky použito? 3 . Kolik nejvíce hráčů z jednoho cechu se soutěže zúčastní? 46 Cech: NA POHODU, Dinegu
  2. 1. soutěžní kolo

    1) Vrcholný středověk 2) Kovář 3) Rytíř, kušinik, trebuchet, berserk, těžká pěchota 4) Alchymista - lekvary a elixíry, obchodník s kořením - sušené byliny 5) Zajíce 6) Pokrok v obdělávání půdy a centralizace panovnické moci. 7) Toustovač 8) Koňským povozem
  3. Diskuze k Ledové budoucnosti - 1. část + nová CvC mapa

    Zdravím, vážení dne 28.5.2016 před půlnocí jsem získal provincii pro vstup do věže turnajů pro LEDOVOU BUDOUCNOST. Ale když bojuji z vojskem doby ledové tak se neobjevují žádné body ve věži. Když otevřu mapu území a kliknu na věž LEDOVE BUDOUCNOSTI ta se tam objevuje, že probíhající turnaj končí...
  4. Zadání kola

    550
  5. Nemůžu se přihlásit na svět dinegu. Peter-56

    Zdravím, dnes večer jsem dokončil speciální úkol a postavil řečníkův koutek na Dinegu a začal jsem boj ze sousedem, v průběhu boje se hra zasekla, tak jsem to posunul zpět. Chtěl jsem se znovu přihlásit na svět dinegu, ale raci se to na přihlášení, když zmáčknu, že chci hrát tak se zobrazí výběr...
  6. Vyhlášení vítězů

    Dobrý večer, přihlašuji se i do hry jako hráč Peter-56. To jsem nečekal, že něco vyhraju, je to super a moc děkuji za odměnu.
  7. VII. kolo soutěže "MS v hokeji 2015"

    1 ČR - USA 4 : 2 Kanada - Rusko 3 : 1 2 Voráček - 2 body Spezza - 1 bod
  8. V. kolo soutěže "MS v hokeji 2015"

    1 Švédsko - Rusko 4 : 1 Kanada - Bělorusko 6 : 1 USA - Švýcarsko 4 : 2 Finsko - ČR 2 : 3 2 Kanada
  9. III. kolo soutěže "MS v hokeji 2015!

    1 USA - Bělorusko 4 : 1 Slovinsko - Norsko 1 : 3 Rakousko - Lotyšsko 2 : 4 Švédsko - Švýcarsko 4 : 2 2 Kanada - Norsko, Švédsko - Finsko, ČR - Rusko, USA - Švýcarsko
  10. II. kolo soutěže "MS v hokeji 2015"

    1 Rusko - USA 3:1 Kanada - ČR 3:1 Rakousko - Francie 1:4 Švédsko - Kanada 3:2 2 A Německo, Francie B Norsko, Dánsko
  11. I. kolo soutěže "MS v hokeji 2015"

    1. USA - Finsko 2 : 4 Česká republika - Švédsko 2 : 2 Slovensko - Dánsko 2 : 1 Kanada - Německo 4 : 1 2. Slovinsko, Rakousko
  12. Diamanty

    Dobrý den, dnes ( 17.12.2013 ) jsem se přihlásil do hry jako Peter-56 a zjistil jsem, že tam nemám diamanty. Měl jsem asi 650 diamantů a jsou pryč, jak je to možné, když jsem nic za diamanty nenakupoval. Žádám a sjednání nápravy.
  13. 0 zásob

    Dobrý den, dnes ( 17.12.2013 ) jsem se přihlásil do hry jako Peter-56 a zjistil jsem, že tam nemám diamanty. Měl jsem asi 650 diamantů a jsou pryč, jak je to možné, když jsem nic za diamanty nenakupoval. Žádám a sjednání nápravy.
Nahoru