Výsledky vyhledávání

  1. zderos

    Zadání soutěže Najdi poklad

    20, dinegu
  2. zderos

    Zpětná vazba na nové úrovně v Hradním systému

    Rozšíření hradních úrovní je pozitivní o tom není pochyby, ale navýšení cechovních úrovní mělo mít přednost, nebo zůstanou na věky na stovce?
  3. zderos

    Diskuze k rušení cechovních fór

    jestli je důvodem odstranění cechovního fora jeho neexistence v mobilní aplikaci pak by měla být odstraněny CvC, které v mobilní aplikaci rovněž nejsou
  4. zderos

    Otázky na PvP arénu

    jako pozitivum vidím, že PvP můžeš v klidu ignorovat
  5. zderos

    Otázky na PvP arénu

    To je všechno moc hezký, ale proč se nedotáhnou staré projekty (vylepšovačky ve 4. Lvl expedice, z dubna!!!) než se pustíte do nových?
  6. zderos

    Chyby v překladu a překlad obecně

    nápad nepřekládat jména jednotej, aby se předešlo chybám v překladu, to je s prominutím úplná kravina PROTI
  7. zderos

    Změna LB hodnocení cechů - zastropování LB na 1000

    jsem pro zvýšení stropu
  8. zderos

    Režim přestavby - přidání funkcí

    pro
  9. zderos

    Transportér

    nepochopil jsem jaké řešení navrhuješ, tak težko mohu být pro, nebo proti
  10. zderos

    Cechovní Bitvy - změna systému

    PROTI, spíše bych navrhoval nějaký limit na uzavření území, třeba 3-4 hodiny od prvního útoku, potom by se boje smázli
  11. zderos

    Vylepšení budovy místo renovační sady

    No, v zasadě to není zlý nápad, při změně doby použít misto renovačky navýšení, protože vždycky ti nějaké navýšení zbyde, otázka je jestli není výhodnější prodat ho vetešníkovi, když už se ho chceš zbavit. Takže proti, renovaček je ve hře opravdu hodně
  12. zderos

    Časoměr dalšího výběru

    časovač je u každé budovy, takže jsem proti
  13. zderos

    Opakující se úkoly ("zmrazení")

    pro
  14. zderos

    zboží vkládaná do cechovní pokladny

    nevím co bych měl vysvetlovat, jde o to, že u velkolepek u uváděn počet zboží za jednu surovinu (ARc 84 lvl. 170) a Socha cti 5 lvl. (vedeno 50 surovin) dává od každé suroviny 10
  15. zderos

    zboží vkládaná do cechovní pokladny

    Současný stav je takový, že počet zboží vkládaný z velkolepek je uváděn za jednou surovinu, ale z ostatních staveb (socha cti) celkově. Navrhuju stednocení. Tato praxe je hodně matoucí, a náprava je jednoduchá
  16. zderos

    Socha cti

    jsem moc rád, že můj nápad padl na úrodnou půud, přestože byl řadou hráčů odmítán
  17. zderos

    Diskuze o aktualizaci 1.169

    změnu při vyjednávání bych dal jakou volitelnou, s možností ponechat původní způsob
  18. zderos

    Socha cti

    Asi výraz ,,slušný" chápeme každý jinak, já bych očekával, že Socha cti bude srovnatelná s Yggdrasilem, nebo s Chrámen šinto, minimálně, aby dávala nějaký útok, nebo obranu, když se jedná o stavbu, získanou při boji, ale o to se tady nejedná a nemá cenu o tom diskutovat. Zde je jedná o to...
  19. zderos

    Socha cti

    je slušný, ale nijak závratný
  20. zderos

    Jména sektorů na mapě cechovních bitev

    proti, současná úprava je optimální
Nahoru