Výsledky vyhledávání

  1. 4. den

    10 balíčků
  2. 2. den

    8 dárečkků
  3. Diskuze: Vánoční soutěž

    jak se dozvím že jste mi přijali odpověď? klikám a klikám a ...nic.
  4. 3. den

    7
  5. 2. den

    25
  6. 1. den

    12
  7. přenosná verze (mobil tablet)

    Ahoj , chci se zeptat proč nejde cechovní fórum zobrazit na tabletu je to škoda. Dík.
  8. okénko Forge bodů

    Mno... jde jenom o to, hmmm jak to vysvětlit ?!? Pustím hru když přijdu z práce, mám 9bodů super vložim je (někam), poté se mi každou hodinu načte jeden bod, večer mám 5 bodů a chci vybrat cca 5 budov, které vyrábějí FB. V poho že? Jenže teď začíná ten problém !!!! Klik 1 budova, klik na...
  9. okénko Forge bodů

    Ajó inteligente, dej to na dva body a hráči sem budou chodit každou hodinu :p:p:p ano ano jde o to, že jedním kliknutím vezmeš celou výrobu, ale body nikoli, klidně ať je okýnko na 10 bodů, ale ať se ukládají někam ty zbylý body z budov.:)
  10. okénko Forge bodů

    Návrh spočívá ve zvětšení okének FB. Pokud velkolepé budovy dávají více bodů bylo by dobré mít je kam uložit , což je nemožné při počtu 10 okének. Při překročení této hranice a výběru FB, se vracíte zpět v čase na 60 min.
  11. Diskuze k aktualizaci 1.61

    Jsem rozčarován z nových zpráv. nepřehledné špatně čitelné, chaotické, prosím prosím vraťte staré zprávy :-((( HENZIS EDIT: Přesunuto z otázek do správné sekce.
  12. hráči v cechu

    díky moc všem:)
  13. hráči v cechu

    hledal jsem - nenašel jsem ptám se na maličkost, v cechu máme x lidí a jeden člen nehraje dá se nějak odstranit z cechu (vyhodit,vymazat,atd)
  14. rozšíření

    no tak to by mi ještě scházelo pak by to bylo úplně ŠPATNÉ. ale chtěl jsem trochu přestavět město koukám kolem sebe a učím se no a teď už to nejde zlepšit, škoda jsou i jinačí rozmístění co se mi líbí víc nehledě na tom jestli postavím ňákou velkolepou budovu tak ji musím postavit třeba tak že...
  15. rozšíření

    bylo-by (je možné - nikde jsem to nenašel) možno posunovat oblast rozšíření tak jak je to běžné s budovami ? Potřeboval bych pro příklad posunout rozšíření z prava dole na místo vlevo nahoře.
Nahoru