Výsledky vyhledávání

  1. http://prntscr.com/p3s2cp Dělá mi to na Mozille,chrome i Explorer,a jen na světě A.Nikde...

    http://prntscr.com/p3s2cp Dělá mi to na Mozille,chrome i Explorer,a jen na světě A.Nikde jinde,na ostatnich světech v pohodě.
  2. Ahoj,zkusím se ještě zeptat Tebe.Mám velký problém na světě A.Pořád mě to odhlašuje s hláškou...

    Ahoj,zkusím se ještě zeptat Tebe.Mám velký problém na světě A.Pořád mě to odhlašuje s hláškou Vaše přihlášení vypršelo,přihlaste se znovu.Dělá mi to pouze na světě A.S podporou jsme to už řešili několikrát,ale bez výsledku.Pokud to nepůjde opravit,tak budu muset skončit,protože se s tím fakt...
  3. Diskuze k Halloweenu 2016

    Vyřešeno,pomohla silnice :) Díky všem za rady :)
  4. Diskuze k Halloweenu 2016

    Jsem v Moderně na prvním stromu výzkumu.Zkoušela jsem postavit znova nakladatelství z Pokroku ( jedno jsem už zbourala) a zase nic.
  5. Diskuze k Halloweenu 2016

    Bohužel hřbitov nemám a budovu ze své doby ještě taky ne,jsem teprve na začátku,musela bych koupit za 900 dia a to se mi nechce :(
  6. Diskuze k Halloweenu 2016

    Ahoj, na světě E si nevím rady s úkolem 21-eliminuj,úkol před tím jsem postavila kamenný kruh(nevšimla jsem si,že to má být budova z mé,nebo předchozí doby),pak jsem ho s dalším úkolem smazala,ale eliminuj se nezadařilo.Zkusila jsem zbourat nakladatelství,ale taky nic.Poradí někdo co s tím?
  7. Dinegu - hledáme Přátele

    Hledám přátele na poctivé motivování.Zájemci mi můžou napsat,nebo poslat pozvánku k přátelství :)
  8. Sousedé

    Ahojte,chci se zeptat.Již týden na světě C mám jen 16 sousedů.Jak je to možné a proč se to nedoplní.Se 16 sousedy se vážně hrát nedá...:mad:
  9. blikání zprávy

    Taky neustále klikám na zprávy už přečtené.
  10. Kouř

    Ahoj,taky stále čekám na kouř a on nikde.
  11. Motivované budovy

    Dobrý den,chci upozornit na to,že před každým sklízením budov se musím odhlásit,abych si náhodou nesklidila již namotivovanou budovu jako nemotivovanou.Už se mi to stalo několikrát,že jsem sklidila,pak mi tam vlezl rádce,že mi před pěti minutama (někdo)namotivoval farmu,ale bohužel jsem ji...
  12. Velkolepé stavby

    Dobrý den,chtěla jsem se zeptat ohledně vkládání bodů do velkolepých staveb.Hru hrajeme celá rodina,otec matka a syn.Jelikož měl manžel rozbitý počítač,tak se připojil z mého.A ejhle,už si nemůžeme dávat body do staveb.Manžel opět hraje ze svého počítače.Myslím si,že to není fér.Nešlo by s tím...
Nahoru