Úspěchy

Dědeq

Znalec
Současný stav: Ikony úspěchů v profilu hráče mají úrovně, po dosažení nejvyšší úrovně se přestane zobrazovat hodnota úspěchu.
Nápad: Hodnota úspěchu by se dále zobrazovala v aktuální výši i po dosažení nejvyšší úrovně.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano

Je to maličkost, která by neměla žádný praktický dopad kromě snad lepší motivace a zábavné informace pro hráče (což ale ve hře považuji za celkem dobrý důvod). :)

Například při dosažení nejvyšší úrovně úspěchu "Velmi nebezpečné - půjdu první", což je myslím dosažení určitého počtu dohrání nejvyšší úrovně expedice, se po najetí na příslušnou medaili dozvím pouze to, že jsem dosáhl nejvyšší úrovně tohoto úspěchu.
Tím "myslím" míním to, že pokud se nepůjdu podívat na wiki, už se ani nedozvím, co to bylo za úspěch, natož jaké hodnoty jsem dosáhl. Bavilo mě sledovat, jestli se blížím k modré medaili, teď už je to jenom ikonka bez významu, protože ji po čase získá snad každý.

Podobně je to typicky u Rozhazovače. Není to tak dlouho, co utratit 2000 bodů za den byla nedostižná meta, zatímco dnes je to v uvozovkách pravidelný nához před snídaní. Je to vlastně každému včetně mě jedno, tím spíš, že to s Arcem má taky každý a není to tedy nic k chlubení - ale právě by tomu dodalo šťávu, kdyby tam byla skutečná aktuální hodnota.
upload_2019-1-11_10-56-13.png

Kdo si dává oblíbené úspěchy k zobrazení, dnes se prakticky nechlubí svým "úspěchem", (protože má to, co všichni ostatní) ale spíš tím, na kterou část svých úspěchů je pyšnější - dejme tomu. Kdyby se tam ale ukazovala současná skutečná hodnota, bylo by to zajímavější. Třeba u těch bodů v Rozhazovačovi mě ani tak neláká vidina, že po jejím spatření padne přítel nováček do mdlob, ale samotného by mě zajímalo, kolik jsem dnes rozházel (případně jaký je můj rekord, ale to není aplikovatelné u dalších medailí).

Vím, že existuje plán na zavedení fialových medailí s nějakými zase mnohem vyššími limity, ale to je a) kdoví jak daleko, b) situace se stejně bude opakovat.
 

JOSEF 70

Psavec
Proč vlastně ty úspěchy k zobrazení nejsou vázané na dobu v které hráč je? Nezaujaly by víc mít třeba úspěch nejvyšší úrovně ve výdeji výzkumných bodů doby bronzové a po vstupu do doby železné mít náhle třeba jen druhou úroveň toho samého úspěchu v hodnotách doby železné a tak dále??
 

DeletedUser5384

Host
No, tohle by byl dobrej nápad za "starých" časů FoE. Bohužel, dnes si díky pomoci v cechu dokážu představit hráče klidně i v bronzu s vysokým ARCem, takže by to nemělo smysl.
 

DeletedUser12887

Host
PRO

tak je to možná maličkost ale taky mě to napadlo, většinou to má malý význam pro lidstvo, ale pro hráče zpestření, asi taky kvůli tomu se to zavedlo

Chybí třeba informace klub fanoušků Foe nepočítá to začátek hry od registrace, ale až od zavedení úspěchu.
 
Nahoru