žebříček-mezinárodní

honza321moto

Dopisovatel
Nápad: Ahoj, napadlo mě udělat mezinárodní žebříček. Žebříček by byl přístupný všem hráčům na světě. Byl by dostupný pomocí ikony někde ve foe městě. V žebříčku by byli všichni hráči světa. Byli by tam vydět body hráče, boje, medajle. V žebříčku by nebyli jen hráči, ale i cechy(také z celého světa), a taky budovy hráčů.
aktuální stav: není, myslím, že by to zajímalo spoustu lidí
zkoušel jsem hledat na fóru: ANO!!!
díky za vše HonzaMotorkářskej
 

RTV4

Psavec
Nápad: Ahoj, napadlo mě udělat mezinárodní žebříček. Žebříček by byl přístupný všem hráčům na světě. Byl by dostupný pomocí ikony někde ve foe městě. V žebříčku by byli všichni hráči světa. Byli by tam vydět body hráče, boje, medajle. V žebříčku by nebyli jen hráči, ale i cechy(také z celého světa), a taky budovy hráčů.
aktuální stav: není, myslím, že by to zajímalo spoustu lidí
zkoušel jsem hledat na fóru: ANO!!!
díky za vše HonzaMotorkářskej
Každá země má několik vlastních světů, každý svět je v podstatě oddělený program a každá země má (doufám) vlastní server, takže by to bylo složitější na udělání tj. Inno Devs by to pravděpodobně stejně neudělali.

Navíc podle tvého návrhu to vypadá, že chceš aby různé světy mezi sebou propojené nebyli, ale byli propojené země, jak by jsi potom vyřešil to, že některé země mají přes 27 světů?
*vidět

PROTI, stejně kdyby se to odhlasovalo by to Inno neudělalo.
 

Turinoff

Turista
Na Foestats si můžeš dohledat cokoliv s čím bys chtěl mít porovnání ... hodně rychle to omrzí

PROTI - imo zbytečná funkce
 
Nahoru