¨Hopsání ikony VB u sousedů pokud je VB ve výstavbě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Děje se to na všech světech, když navštívím souseda který má VB pod lešením tak ve chvíli kdy se toto lešení dostane na obrazovku tak šedá ikona VB (takový ten hrádek) udělá skok dolů a pak zase honem nahoru nad VB kde má být, pokud je takových VB více tak to udělají všechny ikony, ale vždy jen jednou, pokud se stejné město načte znovu opět ikony poskočí.
 

DeletedUser11474

Host
Mě hopsají všechny ikony VB u všech - v cechu, u sousedů i u přátel. Myslím, že to je vlastnost hry, aby na sebe VB upozornily. Dokončené VB (bez možnosti stavět další úroveň) tu ikonu již nemají - nemá se co stavět, tak tam nemá co hopsat =)
 

DeletedUser

Host
Hopsání ikon II

Vzhledem k neadekvátní odpovědi a zamčení předchozího, zakládám téma znovu abych mohla na odpověď reagovat. Odpověď zároveň cituji

"Mě hopsají všechny ikony VB u všech - v cechu, u sousedů i u přátel. Myslím, že to je vlastnost hry, aby na sebe VB upozornily. Dokončené VB (bez možnosti stavět další úroveň) tu ikonu již nemají - nemá se co stavět, tak tam nemá co hopsat =) "

Bohužel je vidět že odpovídající si nedal tu práci přečíst i text pod názvem jinak by zjistil že "hopsají" pouze ikony u VB POD LEŠENÍM ostatní ikony u VB s dokončeným levlem 1 a výše se chovají mravně a neskáčou. ("Dokončené" VB už ikonu nemají takže nemá co skákat v tomto bodě souhlasím s odpovídajícím.) Takže je sice možné že záměrem tvůrců bylo na takové VB upozornit ale vzhledem k tomu že tvůrci se svou prací rádi chlubí a v žádné aktualizaci o tomto nic psáno nebylo tak si stále myslím že se jedná o chybu a ikony by toto dělat neměly. Dále to že se chyba vyskytuje u více hráčů neznačí jednoznačně že se nejedná o chybu ale o záměr. V neposlední řadě mě reakce utvrzuje v tom že se jedná o chybu protože odpovídajícímu skáčí ikony všech VB na které lze přispívat oproti tomu mě skáčí jen ikony VB které jsou pod lešením. Pokud by to byl záměr (vlastnost hry) chovaly by se u všech hráčů stejně. Nebo se mýlím?

EDIT: HENZIS - příspěvek přesunut.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11474

Host
Příspěvek jsem četl celý. A ať už se na sousedy nebo cech dívám v Chrome, FF, Opeře nebo dokonce i IE... i když počítač vyčistím přes CCleaner a zbytky přes Glary Utilities... a bez ohledu na to, jestli jsem připojený přes kabel, wifi nebo 3G, prostě mi to skáče všechno.

Pouze postavené VB:

[video=youtube;k37k48N5ARs]https://www.youtube.com/watch?v=k37k48N5ARs[/video]

Lešení VB a již postavené VB (jiné město):

[video=youtube;qkcjBG0QBU0]https://www.youtube.com/watch?v=qkcjBG0QBU0[/video]

A tady je vidět, jak i někomu jinému poskakuje ikona u Drážďanského kostela Panny Marie (v čase 3 min 42 sek):

[video=youtube;sDlmbzaxOkE]https://www.youtube.com/watch?v=sDlmbzaxOkE#t=222[/video]

Pokud se to u Vás chová jinak, prosím o video a případně konfiguraci počítače/notebooku (klidně do SZ).

--
Kornflakes
 

DeletedUser

Host
Jo tak tohle drobné vrtění o tom nemluvím, mě se ikona pouze u VB v lešení pohne ze své pozice (nad VB) k spodnímu okraji VB (tedy čtverce na kterém by VB měla stát a protože je pod lešením tak k spodnímu okraji lešení) a zase nahoru a udělá to pouze jednou ne opakovaně jako ikony v ukázkach (které se hýbou jen maličko nahoru a dolů furt dokola). Až se mi povede najít nějako VB pod lešením dodám printscreen. Jinak se jedná o chrome na W7, s pevným připojením, žádná wifi.
 

DeletedUser

Host
Tak už jsem našla dokonce 2 vedle sebe tak přikládám sadu obrázků kde je vidět jak se ikony hýbou (krajní pozice) doufám že teď již bude jasné že se jedná o mnohem výraznější pohyb než to běžné drobné pohupování. Jen ještě jednou opakuji děje se to jen u VB pod lešením a vždy jen jednou (pohyb z hora dolů a zase nahoru a pak už se ikona jen normálně pohupuje) po načtení a dostání se VB na obrazovku (sousedova, cechovníkova či přítelova) města při novém načtení se to opakuje ale opět jen jen jednou pro každou VB pod lešením. 1-4.jpg
 

DeletedUser11474

Host
Aha, tak teď už konečně vím, o čem je řeč. Díky za obrázky =)

Asi Vás nepotěším, mě to hra nedělá. A jak jsem psal, zkoušel jsem několik prohlížečů, a nikde se mi to neprojevilo. Chová se to u Vás stejně i po dnešní aktualizaci?

Jediné, co mě v tuhle chvíli opravdu napadá, je již asi otřepaná věta: Zkontrolovat aktuálnost prohlížeče, a stejně tak Flash Playeru. Případně pak zkusit jiný prohlížeč. A samozřejmě vyčistit cache a historii prohlížeče. No, spíš je to více vět, než jen jedna. Co by ještě možná mohlo pomoci, je zapnutí Hardwarové akcelerace přímo pro Flash - ve hře klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte Nastavení.
 

DeletedUser5477

Host
Mě to taky nedělá, a to jsem zkoušel několik sousedů, u kterých vím, že mají lešení a několik prohlížečů. Je pravda, že prohlížeče mám aktualizované, Flash Player mám nejnovější.
 

DeletedUser

Host
Tak dělá i po aktualizaci, je to již dlouhodobější. No nějak jsem si u téhle hry zvykla že na mém účtu se vyžívá v obskurních chybách takže ono zmíněné souvětí čtu již po několikáté a překvapivě nikdy to nebylo to co by problém vyřešilo. No tohle není nic co by bránilo v hraní takže je vlastně úplně jedno že to nejde opravit. Třeba se to při nějaké další aktualizaci kdy se budou řešit zvuky ptáčků nebo tak něco opraví samo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru