Úkol - Černý monolit

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser107

Host
Prosím poradiť ako mám plniť tento úkol. Výzkum mám úž komplet dokončený a teda nemám ako splniť: Zaplať 15 bodu výzkumu :(
Preskakovať úlohu sa ni nechce. Budem musieť počkať kým pridajú novú dobu?
 

DeletedUser1565

Host
No já ho přeskočil a další úkol byl ještě lepší. Utrať 50 bodů výzkumu. Absolutně nevím kde, když je vše vyzkoumáno. A čekat na další epochu....To může trvat týdny.
 

DeletedUser

Host
V případě těchto úkolů (když máte vše vyzkoumané) vždy zvolte možnost přeskočit.Tyto úkoly jsou už formou (generic) a to znamená,že se vám budou stále objevovat.Jakmile bych vám úkol manuálně uzavřel (a připsal odměnu),tak se vám následně objeví úkol znovu.Pokud bych to opravdu musel takto udělat a musel bych takto denně uzavírat tyto generované úkoly od stovky hráčů,tak bych celý den nedělal nic jiného než řešil tento druh úkolu.Jde o to,že musíte počkat až se spustí nová průmyslová epocha,kdy příběh bude dále pokračovat a tím pádem přijdou i nové příběhové úkoly a tím pádem už nebudete dostávat tyto generované úkoly.
 

DeletedUser2298

Host
Je tu ještě jedna možnost - body můžete utratit obchodováním na svém kontinentu - tak to dělám já... aspoň tak i pomůžete slabším hráčům s rozvojem a výzkumem.. ;-) Jen je musíte naučit že se musí měnit v rozumném poměru aby to pokrylo náklady na výrobu a ne za 20 vína chtít 10 mastku apod. :) Ti moji kousci na Arvhallu se to ne a ne naučit :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru