Úkol - postavení 5 výroben surovin z jedné doby

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12529
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12529

Host
  • Svět: Dinegu
  • Prohlížeč a verze: Chrome 43.0
  • Popis chyby: Chyba v úkole postavení 5 výroben surovin z jedné doby
  • Screenshoty:
  • Jak často se chyba vyskytuje:
  • Detail chyby: Dostal jsem na Dinegu úkol postavit 5 výroben surovin z raného středověku, přičemž dvě jsem již ve městě měl (žula + měď). Postavil jsem třetí výrobnu na alabastr, vše bylo stále v pořádku. Poté jsem však alabastr zrušil, protože jsem chtěl vyzkoušet, jestli stačí výrobnu postavit a pak ji zrušit nebo jestli musím mít všech 5 výroben současně a úkol stále zobrazoval, že je splněno 3/5. Po chvíli jsem jako třetí výrobnu postavil med, vypadalo to, že je již vše v pořádku (stále se zobrazovalo splněno 3/5), postavil jsem tedy čtvrtou výrobnu na zlato, v úkole se zobrazilo splněno 4/5. Poté jsem znovu postavil alabastr, tedy poslední chybějící budovu, avšak pátý splněný bod jsem nedostal, v úkole stále svítilo 4/5. Alabastr jsem zkusil znovu zbořit a postavit, nepomohlo. Nakonec jsem restartoval hru a poté se úkol konečně označil za splněný. Tento úkol se objevuje ve více dobách jen s odlišnými stavbami, předpokládám tedy, že kód bude zkopírovaný a chyba půjde nasimulovat i v jiných dobách.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru:
 

DeletedUser

Host
V takovýto případ, jednoznačně poprosím kontaktovat Support.
tady z vlákna s tím nic nezvládnu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru