Úkoly

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Můj návrh se sestává z dvou pod návrhů které se týkají takřka stejného okruhu proto jsou dány v jednom tématu

NÁVRH1
  • Úkoly:
  • Existuje:
  • Jedná se o to, že jak máte v úkolu obrázky zadavatelů, tak by se s postupující dobou jejich vzhled měnil a zároveň i jméno, myslím si že je nesmysl aby vám v nějaké době zadával úkol někdo kdo tam vzhledově nezapadá: třeba aby v době koloniální doby byla stejná trhovnice (Greva Darn) jako v době železné mi připadá trochu ujeté, zároveň aby v době bronzové byl v úkole voják který vypadá na dobu železnou
  • ANO a popravdě nenašel

NÁVRH2
  • Speciální úkoly
  • Neexistuje
  • Šlo by o zadání speciálních úkolů, které by byly měsíční a nebylo by nutné je plnit, ale vzhledem k tomu, že tehdy se v středověku a starověku odevzdávala část výdělku panovníkovi říkám si proč ne. Jednalo by se o odevzdání části vyprodukovaných surovin, a šlo by to takhle, pokud by hráč chtěl úkol plnit, odklikl by si v rozbaleném okně úkolu začít a od té doby by se 10% jeho produkce předávalo do úkolu a to takhle
    zásoby a suroviny které produkuje na s bonusem mapy třeba má na mapě dřevo a víno a tak by po něm úkol požadoval ZÁSOBY VÍNO A DŘEVO.
    nebo máte na mapě MED a ALABASTR tak by po vás v dané době chtěl tyto suroviny.
  • ANO a nenašel:

Dodatek k návrhům
Obrázky bych dodal do konce června, zatím bych chtěl znát vaše komentáře a kritiku. Myslím si že obrázky by vám to pomohly lépe pochopit, ale nyní musím dořešit studium druháku na střední takže až bude vše zamnou tak dodám obrázky děkuji.
 

DeletedUser

Host
Souhlasím s obojím, první návrh je kosmetická grafika, ale i tak vzhled dělá dojem. A druhý návrh, speciální až tak moc nejsou, to by asi chtělo propracovat, ale proč ne? ;-)
 

DeletedUser

Host
Taky souhlasím s oběma návrhy, ale jak říká Cristik chce to ještě trochu dopilovat, alespoň co se týče toho druhého návrhu. Možná by nebylo špatný kdyby šly do úkolu i mince a výroba.
 

trojan1673

Veterán
Jako nápad to nezní špatně, možná by to chtělo jen trochu lépe propracovat, ale s tím by si měli tvůrci poradit.
 

DeletedUser

Host
Slíbenou grafiku přidám, jakmile bude čas vyrobit :D podle nich to poznáte lépe hlavně tu druhou část
 

DeletedUser3139

Host
No, tak postupně. První návrh asi není co vytknout. Zhodnoceno perfektně, jen tak drobet tuším, že náš tvůrčí tým to nezvládne, když evidentní chyby odstraňuje i roky. Ale za mně určitě ano, nemá to chybu.
Ani druhý nápad není špatný. Odvolání na tzv. ,,desátky" ve středověku je sice pravdivé, ale totéž máme i dnes a ,,Babišovi" platíme mnohem více. Takže tajně doufám, že by se i kvůli zjednodušení hry zůstalo na těch 10ti % a ne že bych tuším do června makal na stát.
Ale jedno mi jasné není. Pokud jsem např. v době ,,zítra", tak by to po mně chtělo suroviny jen z doby zítra, nebo i ze všech předchozích dob? Předpokládám, že pouze z doby ve které aktuálně jsem, protože jinak bych musel zbourat půl města, abych mohl znovu postavit všechny výrobny.
Další, i když ne neřešitelný problém by byly odměny za splněný úkol. Ve starších dobách to může být celkem cokoliv, ale čím více se blížíme k zítřku se odměny z (stávajících) úkolů stávají méně atraktivními. A pokud použiji zase ,,zítřek" jako příklad, tak už jsou atraktivní pouze FoE body, rozšíření a diamanty. Mincí a kladívek jsou stamiliony, statisíce medailí, plánky na VS taky padají sice málo, ale stejně nestíháme běžně VS stavět, takže se také jen kupí. Co se týká FoE bodů, tak těch není nikdy dost a asi by nebyl problém je jako odměnu dát. Rozšíření je omezeno, aby aktivním hráčům nešlo postavit Tokio a tady asi změna neprojde a diamanty tak to je asi taky jasné, to zas neprojde, a asi celkem pochopitelně u INNO, protože si nezkrátí dobrovolně zisky.
Takže by to asi muselo být něco, co by zaujalo, protože jinak by z toho byla taková, jakási nová honba za pokladem, která ve vyšších dobách moc potlesku nezískala.
Takže fakt asi to pokoumání nebude zas tak jednoduché! :cool:
 

DeletedUser

Host
Ahoj, jak sem říkal, lépe to pochopíte přetz obrázky, ty sem vložím jakmile to bude možné, přednost má teď studium, abych dokončil druhák na střední, takže obrázky zpracuji potom, a vše lépe pochopíš a otázka na suroviny, tak to bylo myšleno, jen TVOJI DOBU
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru