Úprava možnosti doby plnění úkolů v eventech

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5384
  • Vytvořeno

DeletedUser5384

Host
Kdysi dávno se úkoly v eventech daly plnit bez časového omezení, což se asi INNo nelíbilo, protože celý měsíční event šel splnit za pár hodin,případně dní. Zavedli proto na druhou půlku úkolů časové omezení 1 úkol za 1 den. Pokud člověk několik úkolů zmešká,může splnit následující den všechny zmeškané úkoly. Tím ovšem v podstatě umožnili neaktivním dohnat úkoly za pár chvil,kdy jsou u kompů, ale pokud člověk z jakéhokoli důvodu promešká časový konec události má smůlu. Osobně jsem na to dojel u fotbalového eventu,přestože jsem plnil průběžně,poslední 3 úkoly jsem neměl z pracovních důvodů možnost dohrát. Tím jsem přišel o pár drinků,tedy i cen, které bych získal,pokud by tam časový limit nebyl.

Mám za to,že tento limit je ve svém důsledku spíš škodlivý,proto navrhuji

denní časový limit pro plnění úkolů v eventech zrušit.

Nemám příliš v lásce návrhy a nápady,v kterých navrhující chtějí prosadit změny,aby jim hra lépe padla do ruky. Mám ale za to,že tento návrh nepatří do stejné kategorie :D
 

Svatej

Legenda
Tohle není ani tak nápad, jako spíš projev tipycké čecháčské vlastnosti - konzervatizmu. ;)
Jako správnému čecháčkovi se mi také více líbilo to staré známé než to nové, takže PRO. :D
 

DeletedUser5384

Host
LfD: Nebývá zvykem oponovat druhému,když vlastně souhlasí :D Takže jen dodám: Konzervatismus nevím,ale ono se občas vrátit od špatně fungujícího nového k osvědčenému staršímu může být k užitku, funguje to zaplaťpánbů i v reálu. Jinak bychom doteď vyhrnovali rukávy a poroučeli větru dešti na věčné časy:D
 

DeletedUser12887

Host
PRO

Každopádně spíš nerozumím právě tomu systému jestli se dá zvládnout polovina úkolu hned, když stejně teda je jasné že celá událost bude trvat např. 21 dní..
V tomhle eventu je nad slunce jasné že loď úroveň 4 se dá z té rady dokončit nejdříve po dokončení úkolu 52, tím pádem se spoléhá zákonitě na to, že se budou utrácet diamanty a pokud bude mít lod (ur. 7) kdokoliv dřív byl to platící hráč protože jinak by se k lodi dostat nemohl :-D

Z toho celého pak vzniká kontroverze protože někdo závodí v tom jestli bude mít lod první a druhý v tom jestli ji bude mít zadarmo..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ono by třeba pomohlo, kdyby ty úkoly byly na přeskáčku.
Event trvá 21 dní, je k dispozci 20 obyč. a 20 denních úkolů.

Na začátku se odemkne 7+7 úkolů, po týdnu dalších 7+7 a na začátku posledního týdne posledních 6+6 úkolů
Alternativně:
na začátku je k dispozci celá základní řada 20 úkolů a prvních 7 denních. A každý den se odemkne jeden další úkol, takže týden před koncem je k dispozici vše.
Sám jsem z tohoto důvodu musel oželet letní event na betě (jelikož přehlašování na betu z aplikace je na prd, ale to je jiné téma).
 

Dědeq

Znalec
proti

Sice důvod návrhu chápu, ale z mého pohledu je to takto: nedá mi to a když mám možnost, snažím se z nějaké zvrácené vnitřní pohnutky splnit všechny úkoly bez časového omezení co nejdříve. Je to vyčerpávající a drahé na zdroje. Druhou polovinu mám klid, protože každý z těch úkolů se většinou za den zvládnout dá a když mám pauzu, dá se jich stihnout i několik za den. Asi je smůla když se do hry nedostanu zrovna na konci eventu, když je pak jen den nebo dva na dohonění všeho zameškaného, ale zatím jsem měl štěstí a nestalo se mi to.
Mám z toho stejný pocit jako ze zrušení honby za pokladem. Štvalo mě to, ale v důsledku se mi hrozně ulevilo, protože jsem nemusel jako blázen ráno honit všechny ty minuty a desítky minut, abych to zvládl všechno poklikat včas. Vím, že je to vrcholně subjektivní důvod k negaci návrhu, ale prostě to tak vnímám :D
 

Dan 77

Veterán
Pro, ale jen v případě, že poslední úkol doběhne třeba týden před koncem eventu, jinak bych současný systém postupně přibývající druhé poloviny úkolů nechal.
 
Nahoru