Úprava pravidel fóra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2059

Host
To víš Kayro, pokud je svoboda slova, tak si ji nikdo neváží a teprve když zmizí, tak musí být všichni ticho ať jsou spokejení nebo ne :) a to si teprv lidi uvědomí co to za té demokracie měli :)
 

traktorista

Odborník
Nemůžu si pomoct, ale sem prostě nejde než citovat klasika.

Disciplína, vy klucí pitomí, musí bejt! Jinak byste lezli po stromech jako vopice! … A není to pravda? Představte si park, řekněme na Karláku, a na každým stromě jeden voják bez disciplíny! Z toho jsem měl dycky největší strach.
 

DeletedUser11317

Host
je mě jasný že mě smažeš aspoň tím utvrdíš všechny v omezování svobody slova ze strany vaší

Nesmažu a dokonce tě budu ještě citovat :) Pokud hráč neporušuje pravidla, nemám sebemenší důvod jeho projev mazat. I když bych toto mohla vidět jako pokus o vyvolání konfliktu, přesto v tvém příspěvku já osobně neshledávám žádné porušení pravidel. A věř, že jsem často poměrně ještě benevolentní a to, co by ostatní uznali za vhodné smazat, já nechávám právě kvůli názorů hráčů.
Jak už jsem jednou psala, stejně jako nástup do práce, nákup v e-shopu apod. má svá ustanovení, i Inno má ustanovení, která jsou závazná a musí se dodržovat.
 

DeletedUser12613

Host
Nesmažu a dokonce tě budu ještě citovat :) Pokud hráč neporušuje pravidla, nemám sebemenší důvod jeho projev mazat. I když bych toto mohla vidět jako pokus o vyvolání konfliktu, přesto v tvém příspěvku já osobně neshledávám žádné porušení pravidel.

Díky za citlivé posouzení, Honzík byl podle posledních informací uznán nevinným takže pravděpodobně by dnes volil smířlivější tón. A je od všech obdivuhodné, že se diskuse na fóru udržela otevřená v mezích slušnosti a byla alespoň nějaká možnost to probrat. Frustrace a bezmoc která vystřídala pohodové hraní má pak dopad na všechny. Tak teď snad půjde prošetřování rychleji vrátí se i dva hlavní aktéři a pak se snad nějak podaří definovat co je a co není podpůrný účet. To je totiž věc která zajímá snad všechny
 

DeletedUser4312

Host
Díky za citlivé posouzení, Honzík byl podle posledních informací uznán nevinným takže pravděpodobně by dnes volil smířlivější tón. A je od všech obdivuhodné, že se diskuse na fóru udržela otevřená v mezích slušnosti a byla alespoň nějaká možnost to probrat. Frustrace a bezmoc která vystřídala pohodové hraní má pak dopad na všechny. Tak teď snad půjde prošetřování rychleji vrátí se i dva hlavní aktéři a pak se snad nějak podaří definovat co je a co není podpůrný účet. To je totiž věc která zajímá snad všechny
ano byl jsem shledán nevinným jen nějaké to vysvětlení chybělo a chybí i to co tedy je a není správné
doufám že se též brzy dočká očištění i můj syn
 

DeletedUser3817

Host
Kromě vysvětlení by v případě neoprávněného banu věci slušela omluva a jakési "odškodnění" hráče.
 

Svatej

Legenda
Crackenosch: Spíš by měli být odškodněny cechy, které ztratili aktivní bojovníky v CvC....

carameels:
Ohledně moderace fóra. Myslím, že by tato funkce vyvolala ještě mnohem větší rozruch, než který tady panuje, obzvláště pokud vyžadujete svobodu názorů. Navíc se zde povětšinou objevují i otázky od nováčků a z mých zkušeností jsou tady stále hodně aktivní hráči, kteří jsou schopni poradit a odpovědět během pár minut. Což by třeba už mohlo být omezující, protože se najdou časové prodlevy, kdy tady není ani jeden z moderátorů, tudíž by to nemohl zveřejnit.

Ehm, já ale navrhoval moderovat jenom to konkrétní vlákno, o kterém se tu od začátku bavím, a o kterém je ten návrh, ne celé fórum.....;)
Ale je fakt že jsem to asi špatně napsal, takže chyba na mojí straně.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3817

Host
Obávám se, waše lordstwo, že výpadek bojovníka (zvláště tak "výživného") cechu nahradit nelze. Alespoň mne nenapadá žádná reálná možnost, kromě cestování proti proudu řeky Čas...

BTW: R. Atkinson na Hrad !!!
 

DeletedUser3139

Host
Tady se nedá dělat nic, jen souhlasit s karamelkou. Podle mně je snaha o úpravu pravidel nesmysl. Důvody proč, jsou uvedeny výše.
Věcí druhou je, co a jak udělat, aby k banům nedocházelo. Takové ty návrhy, že si to má každý hlídat, jsou naprosto nesmyslné, protože to hra běžně neumožňuje a pokud bych to chtěl fakt zodpovědně dělat, tak si moc nezahraju. Osobně ě mám 17 VS (jestli jsem dobře počítal ;)) a sledovat průběžně kolik mi kdo dal do které bodů je sice realizovatelné, ale v tu ránu je hra nehratelná. A pokud bych chtěl zkontrolovat všechny, tak proběhnout zřejmě stovky měst (hráčů) to by byla práce pro vraha. :(
Takže podle mně je řešení pouze jedno, to co jsem už uváděl v jiném vlákně. A to, že požádám supportíky, aby mně všechny přispívatele do VS prověřili, protože oni určitě mají na tyto kontroly nějaké nástroje, protože nevěřím tomu, že by projížděli i třeba náhodně vybrané hráče tak jak bych to musel udělat já. A to, že někoho někdo napráší a supportíci nastoupí na kontrolu, tomu taky moc nevěřím, protože pak by stačilo, aby jeden cech naprášil druhý, ti jim to vrátili a v tu ránu by se muselo provést až 160 kontrol. A supportíci budou půl roku makat 26 hodin denně a občas si hodí ještě přesčas po dobu tak půl roku. :confused:
Já osobně bych řekl, že snad jediné řešení, jak z toho ven je, že by bylo zabudovat do hry statistiku, kde by bylo jasně vidět, jak, kdy a kolik bodů komu kdo dal, protože hlídat to přes nějaké externí tabulky fakt nejde.
To hlídání bylo reálné v době, kdy hráč měl 1,2 nebo tři VS na nízkém lvl a to se to i dělalo. Ale dnes, při tom obrovském počtu VS na lvl přes 10, to nikdo už nedělá, ne proto že by nechtěl, ale proto, že to prostě nejde.
A poslední věc, to jsou ty obchodní podmínky. Ty jsem fakt podepsal když jsem s hrou začínal. Ale od té doby se hra natolik změnila, že dodržovat to, co bylo stanoveno před lety prostě nejde. A nebo jo, ale za cenu budování statistik a nehratelnosti. Je třeba pochopit, že já i 99,99999% hráčů si chce hrát hru a ne hlídat stovky jiných jestli náhodou nešvindlují. Mně opravdu nezajímá, kolik mi kdo dal bodů, pokud mu to buď pomůže včetně bonusů, nebo je jen prostě nechce a tak je hodí zrovna do mojí VS. Pokud ale mám zájem o zvýšení lvl nějaké VS, tak to je jiná! Tam se domluvím na výměně a pomůžeme si navzájem, nebo v partě. Protože pokud bych měl fakticky vracet to, co mi kdo dal, tak by mi radnice musela dávat body ne po hodině ale po minutě! ;) Ale jenom mně, protože pokud by to bylo u všech stejné, tak bych zase na to vracení body neměl! :(

Crackenosch: Spíš by měli být odškodněny cechy, které ztratili aktivní bojovníky v CvC....

Lorde, už hraješ dost dlouho na to, abys věděl, že nějaké náhrady v této hře se nikdy nekonaly (tedy mimo přebodování Alíka, to byl ten pomníček!). A jen tak pro pořádek, ty ztráty pro cech byly nejen v CvC, ale i ve všem ostatním.....;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Obávám se, waše lordstwo, že výpadek bojovníka (zvláště tak "výživného") cechu nahradit nelze. Alespoň mne nenapadá žádná reálná možnost, kromě cestování proti proudu řeky Čas...

BTW: R. Atkinson na Hrad !!!
Tak zrestartovat mapy CvC! Všichni by začali se stejnýma podmínkama a bylo by! :D

Lorde, už hraješ dost dlouho na to, abys věděl, že nějaké náhrady v této hře se nikdy nekonaly (tedy mimo přebodování Alíka, to byl ten pomníček!). A jen tak pro pořádek, ty ztráty pro cech byly nejen v CvC, ale i ve všem ostatním....;)

To že se to ještě nestalo, neznamená že to nejde.... :D

EDIT: Vlastně konaly! Co ty lvl upové balíčky na VB, když nerfli útočnej bonus z castlu, diovky a cách?
To přece byla náhrada.... náhrada za špatné rozhodnutí dev. týmu... :D
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru