Úprava vlastností při stavbě kulturní osady

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5384
  • Vytvořeno

DeletedUser5384

Host
Hooj, chci navrhnout úpravu při stavbě vesnice,když už jsou ve hře. Celý základ provozu je v tom,že se v pravidelných cyklech celá vesnice smaže, zaplevelí se kameny pro diplomacii a posléze zase zpět přestaví na vesnici. Můj návrh je:
1) Zavést pro runové kameny stejný režim výstavby jako pro cesty- tzn. stavět v řadě tažením myši.
2) Zrušit potvrzovací okno při prodeji runových kamenů - Vzhledem k ceně a době stavby si stejně asi nikdo nebude stěžovat,že ho zboural omylem:)

Oba dva návrhy vychází z toho,že zatapetovat město např. stovkou šutrů znamená stokrát stejný listování ve složce staveb, a při bourání ještě další 100 proklik na potvrzovací okno. Možná jsem sám,nevím, ale mě to přijde jako naprosto zbytečná pakárna. Dovedu si představit i mírnější variantu- u potvrzovacího okna doplnit možnost povolující tyto pro příště zrušit.

Zátěž pro server- Vzhledem k tomu,že oboje se v jiných případech již používá,nevidím v tom problém.
Ulehčení hry = nula. Jde jen o odstranění zbytečnosti.
 

dudasek

Znalec
1:NE:jakmile vyzkoumám totem klanu moc menhirů už nepostavím..
2:ANO-je to trapné zdržování

add totem=ztráta hodiny pravda,ale když stavím totem chci té diplomacie trochu víc a továrny nebourám,pokud potřebuji zboží...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
Dudasek: 1. Máš svou pravdu, ale na druhou stranu stavět totemy znamená ztratit hodinu, zatímco zbourat rychlý stavby a volný pole zatapetovat kamenama je otázkou pár minut a můžeš jet dál. Osobně raděj stavím kameny i přes nižší výnos diplomacie.
 

DeletedUser5384

Host
add totem=ztráta hodiny pravda,ale když stavím totem chci té diplomacie trochu víc a továrny nebourám,pokud potřebuji zboží...
Dudasku,já o voze,ty o koze :D Nemluvím o bourání továren, mluvím o rychlých budovách stavěných do minuty- svatyně,chatrče a cesty. Očekávám námitku,proč bořit svatyně,když dávají diplomacii,odpověď je nasnadě: Blokují populaci. Stavět hodinu něco,co mám ve městě jen pár minut než odblokuju výzkum něčeho a pak to zas bourám je ztráta času.
 

Dan 77

Veterán
Fmash: Asi myslíš poslední úkol "Získej 1200 populace a měj 6 výroben". :) Do té doby jsem si vystačil s runovými kameny, protože jsem neboural svatyně/trhy. Zastavěná plocha na konci osady: 3×4 čtverce + 1 čtverec navíc.
 

DeletedUser5384

Host
Fmash: S tím podmíněně souhlasím, nicméně to nemusí být na závadu při případném zavedení mého návrhu.

Podmíněně proto,že i ten závěr jedu převážně kameny, totemů jen pár,podle toho,jak jsem ubourával výrobny a do toho mi schne jedna stará vrba,kterou stejně stavím jen proto,že to po mě chtěli :D Dohromady 1200 a jede se dál :)
1.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dědeq

Znalec
Asi myslíš poslední úkol "Získej 1200 populace a měj 6 výroben"
Jo, ten hlavně, ale myslel jsem, že ani ty předtím nejdou. Pravda je, že mám asi o 2 rozšíření míň.
S tím podmíněně souhlasím, nicméně to nemusí být na závadu při případném zavedení mého návrhu.
Na závadu to určitě není, ale divil bych se, kdyby to tam dali...

Každopádně jsem v jedný vesnici utratil 200 dia jenom proto, abych se nemusel účastnit tý přehlídky ztracenýho času při stavění a bourání asi stovky kamenů - prostě jsem nevydržel s nervama, a to mi ani nešlo o stihnutí prvního limitu, protože ten jsem už stejně prošvihnul :)

EDIT: až na základě této diskuse mi došlo, že poslední úkol nemusí být splněn s oběma podmínkami zároveň - to situaci poměrně zjednodušuje, dosud jsem to dělal tak, abych měl ve vesnici zároveň 6 továren a 1200 diplomacie, a to vychází fakt na chlup :D
 
Naposledy upraveno:
Nahoru