ÚTOK A OBRANA

Werstat

Komentátor
Velkolepé budov na útok jsou nyní 4. Pro obranu města jsou VB pouze 2. Myslím, že je to už dost velký nepoměr ve prospěch útočících budov a to nehovořím o dalších bonusech do útoku. Již nyní je obrana města takřka zbytečná. Myslím že by se minimálně jedna budova pro obranu měla přidat.
 
Naposledy upraveno:

Werstat

Komentátor
Díky za odpověď, ještě bych se chtěl zeptat, zda se útočný bonus uplatní i při obraně města.
 

Svatej

Legenda
Rozklikni si radnici a otevři záložku Přehled bonusů, scrolluj dolu na obranné bonusy města a uvidíš co se ti tam započítává a kam - zda do obrany či do útoku. Kvůli nejednoznačnosti tvé otázky nevím na který útočný bonus či z jaké budovy se ptáš.
 

DeletedUser12887

Host
Jestli máš na mysli terakotu ta se počítá i do útočného bonusu obrany města, společně s Dealskym hradem a Chrámem Vasila Blazeneho.
Ohně a další obranné prvky se počítají pouze pro obranu, takže to číslo za lomitkem.
Z hlediska obrázku nebo ikonek útočny bonus je meč a štít obrana.
Když jsou meče dva a jeden štít jedna se o útočnou VB což je celkem jasné a počítá se pouze pro útok, nicmene ma vyssi schopnosti, nez treba ted nova budova z eventu ktera dava pouze utok bez obrany útoku a tak to funguje i opačně u obranných budov.
Úplně přesně pak ta ikona vypadá pro obranu jeden meč a jeden štít co se týče VB a štít co se týče budov jako tygrovo doupě, strážní oheň, oheň z expedice, štít na obranu že všech možných dalších budov, z krcmy a beden s bonusama na obranu, přičemž v krcme jde rovnou dát úplnou obranu města, která vůbec porazit nejde a vůbec není šance útočit, takže zkrátka a dobře je víc možnosti na obranu, což pak píšu i níže.

Terakota je v tom víceméně pak neutrální a dává soumerne obě schopnosti jak obranným tak útočnym jednotkám.


Když pak se vezme v úvahu že strážních ohnu a dalších obranných prvků je zase několikanásobně víc než útočných, tak záleží spíš jestli si zasekat město ohněma nebo třeba použít ještě bonus na obranu z krcmy.

Takže sice je fakt, že VB na útok jsou 4 a na obranu 3, nicméně pro obranu města je víc možnosti, než pro útok.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Werstat

Komentátor
Ptal jsem se, zda se Terakota počítá i do obrany města. V radnici jsem zjistil že ano, takže je mi to již jasné. Díky za vysvětlení :)
 
Nahoru