Útok bez rabování

DeletedUser15549

Host
Zdravím všechny chtěl jsem jen takřka okopírovat nápad který byl uspěšně vložen do hry. Jen u něčeho jiného viz červený text.
černý text - je původní kopie

Současný stav: Při každé návštěvě krčmy u přátel se otevře vyskakovací okno se zobrazením počtu obsazených židlí

Nápad: Navrhuju aby se návštěvy krčem daly provádět bez toho, aby se krčma zobrazovala. Podobně jako je tomu při motivacích, kdy se taky neotvírá celé město, ale rovnou je provedena motivace. Pokud navštěvuju více krčem naráz, ušetřil bych tím spoustu času, který strávím načítáním a zavíráním vyskakovacích oken po každé návštěvě krčmy. Nepotřebuju vidět jestli v krčmě u někoho sedím na páté nebo osmé židli.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO .. našel jsem podobnou zmínku v komentářích k jinému návrhu, týkajícímu se rovněž krčmy. Nicméně nebylo to tam dál nijak řešeno a jako samostatný návrh jsem to nenašel.


Tuhle myšlenku nápad a provedení bych viděl stejný u útoku na sousedy aby nás mobilní hráče nekopalo do města s možností rabování... ať si každý zvolí jestli chce rabovat a pokud jo ať si klikne na ikonu a kopne ho to do města.
 
Nahoru