úkol

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6633

Host
Dobrý den, narazil jsem na problémek s úkolem...jsem na konci výzkumu a mám dobyté i celé území a dostal jsem úkol vyvijej technologii a druhý, pronikni do 3 sektorů.....ani jeden z úkolů je pro mne nesplnitelný a tim pádem se na další úkoly nedostanu :-( můžete mi poradit co s tím...děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Dobrý večer, pokud je mi známo, tak v takovém případě by se měl úkol automaticky dokončit. Jestli se tak nestalo, doporučuji napsat na Support - Herní podporu. Přeji hodně štěstí.
 

Thesseus

Znalec
Pronikni do 3 sektorů souvisí s nově odkrytým bonusovým územím (u raného středověku).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zdravím, proniknutí do 3 sektorů se splní i po proniknutí kamkoliv jinam, takhle jsem to udělal já a vyšlo to...
 

Thesseus

Znalec
To ano ale Mika má vše dobyté a tohle se tedy pravděpodobně bude týkat toho nového území. A nebo supportu :)
 

DeletedUser5384

Host
Omlouvám se za offtopic,ale velmi často se tu na fóru zaměňuje dobytí sektoru za průnik.. Dobytí je asi jasné,ale průnik je možnost za určitý obnos snížit sílu protivníkových jednotek...Berte to prosím jen jako poznámku pod čarou,reakce to nikam neposunou:) dík:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru