Čísla skáčou nepředvídatelně

Stává se vám to taky?

  • Ano

  • Ne


Výsledky se zobrazí až po hlasování.
Myslím tím to, že počet mincí, zásob nebo výzkumných bodů si dělá co chce. Někdy se mi nepřičtou zásoby nebo mince a je to docela zásadní problém. Prosím o opravení.
 

DeletedUser4749

Host
Vím o čem píše. Stává se mi to taky. Seberu výrobu a na liště nic nepřibude. Mince, body, zásoby.... Tedy ono se to tam objeví. Buď po chvíli, nebo po restartu. Chyba se vyskytuje občas, náhodně.
 

DeletedUser4749

Host
Buď, a nebo přetížením serveru. Nebo kombinace obojího, když se to objevuje náhodně...
 

DeletedUser17386

Host
Něco podobného se mi taky stalo. V obchodu jsem kupoval zboží 1:10, protože jej nikdo nenabízel ani nepřijal můj obchod. Potřeboval jsem 4 kusy, a měl přesně 40 kusů. Klikl jsem dvakrát rychle po sobě, omylem, a 20 zboží mi ubylo a 1 zboží přibylo. Připojení mám slušné, 20 Mb, ale tenkrát PC bylo hodně slabé. Po diskusi v cechu, mě upozornili, nespěchej..pak se to stane, A tak to od té doby dělám.
 

Svatej

Legenda
Vím o čem píše. Stává se mi to taky. Seberu výrobu a na liště nic nepřibude. Mince, body, zásoby.... Tedy ono se to tam objeví. Buď po chvíli, nebo po restartu. Chyba se vyskytuje občas, náhodně.
Pokud jsi ve hře byl delší dobu neaktivní (například jsi brouzda po netu nebo hrál něco jiného a FoE bylo složený na pozadí) může dojít k tomu že tvůj účet přestane komunikovat se servrem. Servr tě de facto odhlásí ale tvůj prohlížeč tě furt bere jako přihlášeného. Pak když se do hry vrátíš může dojít k tomu že provedeš akci kterou ale servr neschválí/nezaznamená jako třeba výběr který se nepřičte. Jak píšeš, stačí refresh stránky se hrou.
 

DeletedUser

Host
Myslím tím to, že počet mincí, zásob nebo výzkumných bodů si dělá co chce. Někdy se mi nepřičtou zásoby nebo mince a je to docela zásadní problém. Prosím o opravení.
Někdy se stačí nechtěně praštit do hlavy, pak taky "Čísla skáčou nepředvídatelně" :D
 
Nahoru