Časový filtr u správy armády

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14064

Host
Ahoj,

nevím jestli je to chtěno. Ale na rozdíl od filtru typu jednotek závislé/nezávislé, časový filtr po nastavení příslušné (a chtěné) doby se po opuštění prostředí správy armády a opětovném návratu přepne zřejmě do default stavu všechny éry.

Jsem jediný, kdo by, z důvodu jisté přehlednosti, uvítal to, aby i druhý filtr si pamatoval uživatelské nastavení?

Díky za odpověď Scon
 

DeletedUser14064

Host
Ach so, zamotal jsem se do jiného threadu o_O Tak to jo.:D

A pomineme-li to, že v tomto threadu jsem off topic, jaké je jinak vaše mínění stran časového filtru?
 

Svatej

Legenda
při bojích v CvC by to určitě bylo výhodné.;) Ale tam už to tak je... Automaticky se to v CvC otevírá na jednotkách té doby;)
Při bojích v sousedství/expedici jsem rád že se mi to automaticky otevírá na nejnovějších.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14064

Host
V CvC nevím, ale v CE se otevírají všechny jednotky všech dob. A když jich je do stovek či tisíců, pak je to pěkný maglajz. :confused:
 

DeletedUser14107

Host
Ahoj.

S tímto návrhem na vylepšení filtru v okně „Správa armády“ naprosto souhlasím.
Rád bych ještě však připsal, jak tento problém vidím já.

Jak píše Scon, tak v okně „Správa armády“ jsou dva filtry. Jeden je na výběr závislých a nezávislých jednotek, a druhý je na výběr jednotek z konkrétní éry nebo ze všech ér najednou. Když si nastavím filtr závislých a nezávislých jednotek, tak systém si po znovuotevření zmiňovaného okna nastavení tohoto filtru pamatuje. Když si ale nastavím filtr na výběr jednotek z konkrétní éry, tak systém si už po znovuotevření okna toto nastavení nepamatuje a tento filtr vrátí do „Všechny éry“.

Začínajícím hráčům je to samozřejmě jedno, ale pro ty, kteří hrají už delší dobu a mají stovky nebo i tisíce nezávislých jednotek, tak to docela znepříjemňuje hraní. Hned vysvětlím proč. Před každým bojem je totiž potřeba toto okno otevřít, a když jsou aktivní filtry „Nezávislé jednotky“ a „Všechny éry“, tak při větším poštu jednotek trvá několik vteřin, než se všechny jednotky načtou. Což je docela na nervy jdoucí, když někdo dělá 50 a více útoků denně. No, a když je nastavený filtr na „Závislé jednotky“, tak načítání těchto několika desítek jednotek trvá jen zlomek vteřiny. Což je fajn, ale zase je nutné pokaždé přepínat na „Nezávislé jednotky“ a po výběru jednotek opět přepnout na „Závislé jednotky“, aby po znovuotevření okna „Správa armády“ netrvalo načítání jednotek tak dlouho. Tzn., že ve výsledku je to v podstatě jedno, jak mám filtr nastavený, protože ať už čekám na načtení jednotek 0,5 vteřiny nebo 5 vteřin, tak se stejně pořád zdržuji s přepínáním filtru, abych se v té hromadě vojáků vůbec vyznal. :confused:

Bylo by tedy možné zařídit, aby si systém pamatoval i nastavení filtru na výběr jednotek z konkrétní éry? Jsem si jistý, že s tímto herním nedostatkem nemám problém jenom já a Scon. A že se najde mnoho hráčů, kteří by takové vylepšení uvítali.

No, a jak ještě píše LordFrunDor, tak na mapě CvC takový filtr v podstatě funguje. Vždy se načtou jenom ty jednotky, co jsou pro konkrétní éru/oblast. Takže v bojích PvP a v cechovních expedicích by to jistě nastavit také šlo. A myslím si, že by to nebyla nějak moc složitá úprava systému.
A Lorde, uznej sám. Vždyť tobě by to přeci také pomohlo. Když jsi rád, že se ti jednotky otevřou na těch nejnovějších, tak si ten filtr prostě necháš nastavený na nejnovějších a ty starší jednotky se ti tam nebudou plést. :D A podle tvých slov hádám, že v bojích v sousedství a v expedici tě starší jednotky ani nezajímají. ;)

To by bylo ode mne asi tak vše. Doufám jen, že se toto téma dočká většího ohlasu. :)
 

Svatej

Legenda
Neuznám škorpione. Pokud jsi se dostal už do ledovky, tak asi víš, že kolikrát je tankové vznášedlo v B použitelnější než jednotky LB.;)
A to neplatí jen na tenhle jediný případ.. :)

BTW: Pokud používáš stejní nick i ve hře, tak silně pochybuju že máš tisíce jednotek... :D Alcatraz na 3 lvl a radnice v pokroku... :D
 

DeletedUser13041

Host
A koukal jsi mu na všechny světy? Já jsem začal třeba na C a mám hlavní svět tam - a dávno v ledovce a pár míčů na kontě a na A, kde si kralujšě ty, nebo na B nebo kde jsme sousedi, tak tam mám sotva pozdní středověk - světy jen tak na občasné odklikání a vesměs jsem je začal hrát kvůli expedici :)
 

Svatej

Legenda
Jsem hroznej šmírák :D hraje jenom na Áčku;)
My jsme na B sousedi?? :D
aP4D.png
 

DeletedUser14107

Host
Koukám, Lorde, že "úkol ze šmírování" jsi zvládnul na výbornou. :) Jsi šikula. :D
Skutečně hraju jenom na "A" (z nedostatku volného času bych ani na více světech hrát nezvládl), radnici mám v pokroku a Alcatraz na 3. lvl. Ty samozřejmě hraješ na více světech, radnici máš v budoucnosti a Alcatraz na 6. lvl, tak to jsi pochopitelně King. ;)
No, a aby tvůj "úkol ze šmírování" byl kompletní, tak ho jenom doplním o informaci, že momentálně mám 1179 jednotek.
A teď tě čeká ještě druhý úkol. Úkol ze čtení. Přečti si prosím můj příspěvek ještě jednou a najdi mi tam pasáž, ve které píšu, že vyloženě já osobně mám tisíce jednotek. To by mě docela zajímalo, kam jsem to napsal, protože já to v tom textu nemůžu najít. :(

Jedna věc mi ale nějak pořád není jasná. 10. února jsi sem psal, že: "Při bojích v sousedství/expedici jsem rád že se mi to automaticky otevírá na nejnovějších."
A teď píšeš: "...že kolikrát je tankové vznášedlo v B použitelnější než jednotky LB."
Jsem snad jediný, komu se zdá, že si smysl těchto dvou vět poněkud odporuje? o_O

Ale co ... je zřejmé, že ty nejspíš filtr správy armády nejspíš ani nepotřebuješ, tak jako já a mně podobní, co v FoE docela dost bojujeme. Takže jestli jsi proti tomuto vylepšení, tak to zkrátka napiš jednoduše, že jsi proti, popř. proč jsi proti tomu a proč si myslíš, že by takové vylepšení nemělo žádný význam.
Nebo přenech prostor pro další názory těm, co by z takového vylepšení měli užitek. Další bezvýznamné dohadování podle mě nemá žádný smysl. Co ty na to? ;) :)
 

Svatej

Legenda
Škorpión: Problém je, že jsi se včera začal navážt do člověka, který vrací vše..;) A hádá se ještě raději. Takže tuto diskuzi jen tak neopustím, čistě z principu věci. :)
Jedna věc mi ale nějak pořád není jasná. 10. února jsi sem psal, že: "Při bojích v sousedství/expedici jsem rád že se mi to automaticky otevírá na nejnovějších."
A teď píšeš: "...že kolikrát je tankové vznášedlo v B použitelnější než jednotky LB."
Jsem snad jediný, komu se zdá, že si smysl těchto dvou vět poněkud odporuje? o_O
Obě tvrzení si navzájem neodporují. Nevidím k tomu důvod. Je to případ od případu. Expedice většinou druhý případ (starší jednotky).
Ale co ... je zřejmé, že ty nejspíš filtr správy armády nejspíš ani nepotřebuješ, tak jako já a mně podobní, co v FoE docela dost bojujeme.
Ale prosimtě, nemáš ani tolik bojů co já :D Kdybys nekecal...
Nebo přenech prostor pro další názory těm, co by z takového vylepšení měli užitek. Další bezvýznamné dohadování podle mě nemá žádný smysl. Co ty na to? ;) :)
Žádná konstruktivní debata se neobejde bez kritiky. ;) Pokud jí budeš odmítat a čekat že tu budou psát jenom sluníčkáři jako ty, kteří určitě ocení vše co napíšeš, asi by jsi měl zvážit možnost vytvořit vlastní hru, kterou budeš upravovat podle sebe.;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14107

Host
Lorde, jestli máš tak velkou potřebu se hádat, tak se klidně hádej. To je tvoje věc. Já rozhodně tuto naši konverzaci zde opouštím, protože už se to pomalu začíná rozcházet s hlavním tématem této diskuze. A tím je „časový filtr u správy armády“. Vylepšit, nebo nevylepšit?
To, že kritika je důležitá, tak s tebou naprosto souhlasím. Ale pokud chceš něco kritizovat, tak se prosím drž hlavního tématu. A nezačínej tady vytvářet nějaké odbočky, kdo je v jaké době, na kolikáté úrovni má jakou budovu nebo na kolika světech hraje. Opravdu nevím, jak tyto tvé subjektivní poznatky osvětlí hlavní téma, které se týká většího množství hráčů.
Pokud s touto změnou souhlasíš, tak je tato naše rozepře zcela bezpředmětná. A pokud s tím nesouhlasíš, no tak zkrátka napiš, proč jsi proti. To by byla aspoň věcná kritika. A já bych si ji docela rád přečetl.

Tohle je ode mne už asi vše a všechny další naše nevyřešené spory, ti napíšu přímo do soukromé komunikace. Snad ti to nebude vadit, protože podle mne ta naše konverzace začíná mít takový spád, že od hlavního tématu opravdu začínáme nějak odbočovat.
 

Svatej

Legenda
Jak jsem napsal v příspěvku z 10 února - současný stav(otevírání na jednotkách nejvyšší doby), mi vyhovuje a nevidím důvod na něm nic měnit.
Co se zbytku tvého příspěvku týče, upozorňuju na to, že i když jsi ve hře ničeho moc nedosáhl, píšeš, jako by jsi byl na konci výzkumu a měl desetitisícovou armádu.;)
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru