Čtvrtá obtížnost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

peepee77

Veterán
Současný stav: Tři obtížnosti expedice
Nápad: Navrhuji přidat čtvrtou obtížnost
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano

Navrhuji přidat čtvrtou obtížnost expedice. Mohla by se vymykat a být volitelná k odemčení hráčem a ne vedením cechu - tedy že by si ji každý hráč mohl otevřít samostatně jen sám pro sebe, ale předpokladem by bylo samozřejmě splnění úrovně 3.
Bonus nepřátelských jednotek by mohl zůstat stejný jako nejvyšší ve třetí úrovni, ale bylo by nutno porazit místo dvou armád rovnou tři. Pokud by hráč střet vyhrál mohl by si zvolit jestli chce odměnu pro sebe a nebo chce připsat body k expedici cechu.

Určitě je dost hráčů kteří by takovou výzvu rádi přijali. :)
Pokud se vám můj nápad líbí diskutujte a vyjádřete se, pokud se vám nelíbí diskutujte taky a prosím slušně ;)
S uctivým pozdravem
Peepee77
 

DeletedUser12887

Host
Tak to bych nebyl já abych se neozval :D
souhlas, obrana 150% a tím už jen tak někdo neprojde :D
 

peepee77

Veterán
Já to řeším právě proto, že už mám expedici dávno tento týden hotovou a docela bych si ještě bouchnul a třeba ještě pomohl cechu :D
Ale zase vím, že otvírat to pro celej cech by bylo ne úplně efektivní protože do toho půjde pár hráčů keteří to dají. A proto i ta možnost se rozhodnout jak naložit s vítězstvím. Aneb když sis to zaplatil tak si vyber jak s tím naložíš :D :D
 

Kayro

Znalec
Pred par tydny vydali expedici s tremi levely, sance ze by pridali ctvrtou uroven ve specialnim rezimu a jeste jen pro par hracu je asi dost mala.
 

peepee77

Veterán
Malá šance taky šance. Chrám relikvii taky prý přidali na podněty hráčů.
A když jsem psal pár tak jsem tím myslel počet hráčů z jednotlivých cechů. Celkově si myslím, že by do toho šlo dost lidí :)
 

DeletedUser2059

Host
Zajímavý nápad, těžko říct kolik lidí by se dostalo až tam nahoru. Každopádně diskuzi se meze nekladou a pokud bude nápad dostatečně hodnocen může popojít výš. :)
 

peepee77

Veterán
Věřím tomu, že hráčů co by to zvládli je dost. Pokud mají odpovídající bonus pro svoji dobu samozřejmě. Při dobře zvolené armádě a ručním klikání nic nepřekonatelného :)
A ti co umí bojovat jen automatem můžou jednotky oživit za diamanty :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Tohle mi nepřijde jako dobrej nápad i vzhledem k té stejné obtížnosti.V podstatě by to bylo jako jedno kolo,ale delší a s mýtným uprostřed :)
To bych spíš uvítal vyšší obtížnost u jedničky a dvojky,případně volitelnou ( a taky jinak oceněnou) obtížnost v jednotlivých kolech.
 

Svatej

Legenda
Hele... proč vlastně ne. Tohle by nikomu neublížilo a VELICE malá skupina hráčů by na tom i získala. (velice malá oproti množství hráčů kteří 3tí úroveň ani nedokončí)
takže spíš ano.
 

peepee77

Veterán
Tohle mi nepřijde jako dobrej nápad i vzhledem k té stejné obtížnosti.V podstatě by to bylo jako jedno kolo,ale delší a s mýtným uprostřed :)
To bych spíš uvítal vyšší obtížnost u jedničky a dvojky,případně volitelnou ( a taky jinak oceněnou) obtížnost v jednotlivých kolech.

Promiň, ale obtížnost by byla o dost vyšší vzhledem k tomu, že bys musel porazit 3 armády v každým střetu. Nebo myslíš, že ne?
 

DeletedUser12151

Host
Ahoj,a kdy to bude mit konec? pak pride dalsi hrac,ze by pridal 5 uroven..taky bych vzladl vic boju,ale to by stacilo pridat boje do soucasnych urovni,je pravda,ze expedice se da docelat za 3 a kousek dne v klidu :) takze neco navic bych bral :)
 

peepee77

Veterán
No myslím, že na něco ještě těžšího už by hráč musel mít opravdu hodně velký bonusy. Ta čtverka by měla být dle mé přesdtavy něco jako LEVEL: EXPERT

Nechci se chlubit, ale v současném stavu se mi celá expedice podařila projít za nějakých 40 hodin. Nekupoval jsem žádný pokusy za medajle ani diamanty. Schválně jsem to chtěl zkusit, hlídal jsem si aby mi nepropadnul ani jeden pokus a dá se to celý projít bez prohry ačkoliv se ztátama člověk počítat musí.

Jestli se ti to co jsem navrhnul zdá jednoduchý tak by mohla být ke konci levelu u každýho sřetu první armáda skrytá jako když útočíš na souseda a viditelný až ty další dvě, pak by tam určitou roli hrála i náhoda, ale tu už mi přijde opravdu jako hardcore.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2237

Host
u nas v cechu se oteviraji max 2lvl na treti malo kdo dosahne a ve vysledku nebojuje ani polovina cechu. No a jestli by jsi si rad bouchnul otevri si dalsi svet ja hraju na 3 svetech a cechovni nestiham. :-D
 

DeletedUser3817

Host
S původním nápadem souhlasím. Je až příliš mnoho hráčů, kteří expedici dohrají nejpozději 2. den.
 

peepee77

Veterán
u nas v cechu se oteviraji max 2lvl na treti malo kdo dosahne a ve vysledku nebojuje ani polovina cechu. No a jestli by jsi si rad bouchnul otevri si dalsi svet ja hraju na 3 svetech a cechovni nestiham. :-D

No a tohle by byla zároveň motivace aby začali i ti co nebojují, odměny by mohly stát za to. Jinak já hraju 4 světy a stíhám celkem v pohodě.
A musím dát za pravdu Kayro, že Chrám relikvií taky míchá kartama.
 

DeletedUser5384

Host
u nas v cechu se oteviraji max 2lvl na treti malo kdo dosahne
nejvyšší čas změnit cech :D Nicméně to,že u vás se neotvírá trojka neznamená,že by si třeba někde nechtěli otevřít čtyřku.
Jinak ten nápad s "tajemným ukrytým" prvním útokem se mi nezdá moc praktický,soudím podle sebe,stejně jdu v LB na vše buď vznášedla, nebo raily, případně mix jednoho nebo druhého s tuláky. Pokud se spletu a pošlu útok z minulého boje,v klidu dokončím,v nejhorším s většími ztrátami;)
 

DeletedUser2237

Host
nevidim duvod menit cech a to ze je ve špici par hracu kteří hrajou a chteji bojovat tak porad je dost moznosti kde se muzete vyradit, cechovnich policek na mapach je vic nez dost ,,, kdyz nekdo nakonec zjisti ze 4tou uroven udela taky tak budete chtit 5tou a kdo vi kde by se to zastavilo. kolik hracu je schopnych bojovat na dalsi obtiznosti? prvnich 20 v zebricku?? nebo 50 -100? neni to trochu malo z 10000 hracu? No nic je to vec inno jestli bude dal rozsirovat ja jsem napsal jen svuj nazor a kazdy mame jiny a o tom je svet... :)
 

peepee77

Veterán
nevidim duvod menit cech a to ze je ve špici par hracu kteří hrajou a chteji bojovat tak porad je dost moznosti kde se muzete vyradit, cechovnich policek na mapach je vic nez dost

Neber to tak vážně a hledej v tom trochu nadsázky ;-)

A jinak asi by ses divil kolik lidí by čtyřku zvládlo a rozhodně se to neomezi na top 100. Samozřejmě že jsou tu hráči co si projdou první úroveň a končí protože jsou to spíš farmy ( nemyšleno nijak zle, každej má svůj styl ) a v první úrovni o nic nepřijdou, jen získajíba ještě trochu pomůžou cechu. Na druhou stranu je tu opravdu velký počet hráčů kteří chtějí bojovat a něco za to získat. Samozřejmě plenění sousedů člověka zabaví, ale pokud můžeš dostat i nějakou speciální odměnu tady tak proč to nezkusit.
Moje myšlenka byla opravdu taková, že další úroveň by měla být o dost těžší než ty předchozí a člověk by ji nemusel zvládnout prvním pokusem. Když se expedice objevily tak tu bylo napsáno že je to další způsob jak využít medajle. No nic proti, ale pokusy za medajle při současným stavu rozhodně kupovat nemusím. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru